Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyNex7

    senior tag

    válasz BéHGT #2605 üzenetére

    Kb 5 év android után jöttem (régebben volt 6s és iPad air 2 de akkor egyáltalán nem jött be), sima iPhone 12-vel(azért nem pro mert ez feleségem lesz nekem meg jön kifutóba a pro vagy a következő széria)
    Kétszer voltam S21-et nézni,2x1 óra,de nem éreztem hogy 330eFt-érne...és ehhez hozzá adod amit a topikjában írnak akkor nagyon kiábrándító.
    Az iPhonenak vannak fura dolgai,van amit nem tud,de van amit jobban.Arra juttotam hogy inkább legyen műszaki dologban,pl 120hz, gyengébb,és szoftveresen lemondok dolgokról pl főmenü appok nem tudnak landscape módot,de legyen stabil,ha leteszem ne merüljön,ne akadjon, fagyjon,laggoljon, hosszú évekig működjön., frissítsék.
    Amúgy ezen is mindent meg lehet oldani csak van amit körülményesebb pl csengőhang gép nélkül csak garagebandel megy.
    Brutál stabil a 4g,wifin 900mb mérek itthon,a telefon hívás felépítése és megszüntetése szinte azonnali, döbbentes.
    Az akksi is meglepő olyan 6 óra sotok vannak.
    Önmagában az iPhone nekem sem adja de itt jön az amit mindenhol mondanak az ökoszisztéma.
    Alig várom hogy meglegyen az iPad air 4 és airpods pro (kb 1 hónap), nyáron meg egy watch, és szerintem úgy egy nagyon kényelmes bármire kiterjedő, használható rendszer lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák