Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wtomasz

    csendes tag

    Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint mindenhol csak fehér van kitéve... Furcsa ez nekem, mert pl iPhone 5S-ből mind a 3 szín ki van rakva kb mindenhol, és sokkal könnyebb így eldöntenie a potenciális vevőnek, hogy melyiket szeretné.
    APR-ekben néztem amúgy én is, meg Médiában, de ott a hétvégén még a létezéséről se tudtak... :D

    Az azonnal rohanni kell megvenni elvvel meg nem értek egyet, két okból. Egyrészt a nagy rohamban hajlamosak nem betartani bizonyos technológiai paramétereket a gyártásnál, lásd fekete iPhone 5 kopása. Nagyon valószínű, hogy nem elég ideig, vagy nem az előírt hőfokon égették be a festéket, amíg a legnagyobb rohamtempót kellett tartani. Akik ugyanis 1-2 hónappal a premier után vették meg, azoknak érdekes módon már nem kopott, nem egy ilyet láttam anno...
    Másrészt pedig ugyan tényleg tartják ezek a cuccok az árukat, de ilyenkor év végén jön a fekete péntek, aztán karácsony, kizárt hogy sehol nem lesz rá semmilyen akció. Oké, valami nagy királyságra nem kell számítani, max 10%-os engedmény, vagy ilyesmi, de sajnos a magyar pénztárcának az is sokat számít...

    És szerintem attól se kell tartani, hogy az ingyenessé tett szoftverek nem maradnak azok, ugyanis abból a szemléletből kiindulva tették őket azzá, hogy ők a hardverek eladásából élnek, nem a szoftverekből. Legalábbis úgy rémlik, hogy volt valami ilyen info az ipad keynote után.

Új hozzászólás Aktív témák