Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Z0mbi #575 üzenetére

    Miert is akarsz te SSD rol zenet jatszani?

    Ki beszélt itt erről? Csak arra világítottam rá, hogy azért drágább a belső flash, mint az SD kártyád, mert nagyságrendekkel gyorsabb technológia.
    Egyébként elég sok mindenhez kell a gyors háttértár, pl. a HD-s videórögzítéshez is (arról nem beszélve, hogy ezt akár meg is lehet vágni a készüléken, ami szintén eléggé meghálálja a gyors háttértárat).
    Az sem mindegy, hogy egy nagyobb alkalmazás mennyi idő alatt indul el (itt szerencsére nincsen olyan bugyuta korlátozás, mint androidon, hogy csak pár mega van alkalmazás telepítésre, ami ha elfogy, akkor annyi, főleg, hogy JB óta az SD kártyára sem lehet áthelyezgetni alkalmazásokat.

    Apple rulez! Vegyetek es egyetek

    Ezt most rossz embernek mondod :D

    Ha en kerhetnek egy miniPC ert 170 ezer forintot en is elkernem.

    Apró gond, hogy te nem rakod össze 170-ből a Minit, egy ilyen kis ház, ilyen minőségi kivitelben önmagában lenne 40-45 eFt :) (tudom, mert próbáltam, hasonló gépecske PC-s alkatrészekből és hasonlóan legálisan felszoftverezve vagy ugyanennyi, vagy többért jön össze, persze csak akkor, ha nem kötsz kompromisszumokat és hagysz el dolgokat belőle).

    S e t h:

    Nekem az egyik leggyakrabban használt alkalmazásom maga a swype és csak most szembesültem vele a nuance fórumán ,hogy iosra nincs és várhatóan nem is lesz, pont az apple hozzáállása miatt.

    Ez kövér öngól, mert a Nuance konkrétan az Apple egyik partnere, a Siri hangfelismerését is ők készítik.
    Swype meg nem lesz iOS-re, mert már elég régóta van, még ha nem is olyan formában, mint Androidon: [link]

    többen váltottak rá iphone-ról.(persze elképzelhető ,hogy ebben a méret játszott szerepet)

    Példának erre jó leszek én magam is :D

Új hozzászólás Aktív témák