Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Teddy

    őstag

    válasz pufferzóna #1281 üzenetére

    ""Persze, de azért eléggé szánalmas dolog, hogy újra kell indítgatni akár egy 200 ezres készüléket is"

    Néhány hetente azért kibírható, ennél szerintem a napi töltés is rosszabb. Mondjuk nekem azt sem kell. :)"

    Eddig azt hittem, az iPhone a kompromiszummos választás, mert az Android nyílt rendszer, bármi elérhető vele, tudása kimeríthetetlen ezáltal. Ezek után akkor mégis van "kibírható" faktor benne?
    Hogy felvegyek egy androidos vita-boxkesztyűt: "Számomra nem elfogadható, hogy egy 200 ezer forintos telefont időnként újra kell indítani, mert belassul." Akár azt is mondhatom, hogy én például becserélem az FM rádiót (ami szintén nagy ütőkárty android frontról) arra, hogy had ne kelljen már az újraindítással foglalkozni, had ne érezzem, hogy idővel belassul a készülék. Mellesleg nem szoktam hazárdírozni, de lenne egy fogadásom rá, hogy ez a napi újraindítás önmagától, egy külön feltelepítendő tweak, és nem alapból így van a készülékben. Ergo megint csak android szakinak kell lenni ahhoz, hogy az ember telefonja idővel ne lassuljon be.

Új hozzászólás Aktív témák