Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli54213

    aktív tag

    válasz deja vu #400 üzenetére

    Hát ha valaki akar blackscreen-t, képvillogást, fagyást, driver összeomlást, megmagyarázhatatlan hibákat amikkel ki tudja meddig szenvedhet, vegyen AMD-t. Az elmúlt 4 évben AMD-m volt és teljesen elegem lett. Szánalmas a támogatás is. 1 éven keresztül kiadják a drivereket ugyanazzal a buggal még úgy is ha minden egyes esetben jelentem....el sem olvassák, ellenben az nvidia segítőkész, nem véletlen drágábbak, a supportot is megveszed vele.

    És mielőtt valaki azzal jönne, hogy az Nvidiánál is vannak hibák, igen, tudom. Csak az nem mindegy, hogy a gyártó mennyire sz*rik az egészre. AMD-nek jó esetben 2 hónap kell, míg az Nvidiának 3-4 nap. AMD-hez írsz fórumra, egy értelmes válasz nincs, mert nekik sincs fingjuk sem, hogy már megint mit rontottak el. Másodlagos gépembe vettem R9 270X-et és egy 1 éves drivert kell használjak, hogy normálisan működjön. És azt nekem senki ne mondja, hogy az összes vga, amit ez idő alatt vettem mind rossz. Nyilván nem mindenkinél rossz, (vagy csak én vagyok ezekkel ultra szerencsétlen, bár ezt kétlem) de az AMD-nél sokkal nagyobb esélyed lehet hibára mint a konkurensénél.

    UI.: Alap esetben a CF is jobb lenne, mint az SLI, de olyan rossz drivereket írnak, hogy így már az SLI megy jobban a gyakorlatban.

    GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

Új hozzászólás Aktív témák