Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz atee_13 #117 üzenetére

    Igen. Nem mondom hogy nem nyújt sokat, és eszméletlen a minőség a Bentleyben, de a fenntartása horror. Megbízhatósága is kérdéses 10 év felett, ez miatt nem vettem én sem. Nem egy YT csatorna van akinek bele törött a bicskája egy CGT javításba / projektbe.

    Ízlések és pofonok. Szerintem sokkal jobb mint a Németek. Megbízhatóság, felszereltség, kényelem szempontjából egyértelműen. A fedélzeti lehet hogy kicsit kacifántosabb, viszont azt pár nap alatt megszokod, még egy teszternek erre nincs ideje. Illetve ez is nézőpont kérdése, mi az egyszerűbb a tapi képernyőt nyomkodni, vagy a Lexusnál szinte mindenre ami fontosabb van dedikált gomb? Beszéltem bmw tulajjal aki oda volt a tapi padért mert modern, de alá támasztani nem tudta igazából. Nekem inkább a használhatóság számít.

    A Bentley tripla kijelzője az a TOP egyértelmű. Annak használod aminek akarod, gyönyörű, az nekem is tetszik, de a 2010-esben nem ilyen még.

    Engem a Lexus megvett kilóra, az új RX450h az még Lexuson belül is magas labda. A kényelem, bőr minősége, extrák mennyisége, a hang rendszer párját ritkító, nincs ismert típus hiba, és 3 megbízhatósági tesztben is első helyen végzett Angliában. Így nekem és sok más embernek is mivel egyre többet látok belőlük ez nagyon is számít. Nem kell hogy "menő" legyen. Végtelenül megbízható és kényelmes, használható tapiképernyő vakarászás nélkül.

    Elfogadom hogy sokan Német pártiak, volt vagy 60 autó a családba + nekem amit vezettem. Kb 300+ amiben ültem, McLaren, Porsche, Bentley, meg alatta mindenben Daciatól Mercedesig. Kialakult bennem hogy számomra mi a fontos egy családi vagy egy élmény autóba, de a megbízhatóság és biztonság fixen benne van a top 3-ban.

    Illetve az ismerősöm Magyar - Anglia közötti utakra használta, 2 Bentley, 2 Tesla, 2 Lexus után azt mondta hogy a Lexussal a legjobb az út. Főleg az utazás minőségére és kényelmére érti. Azt szoktam mondani hogy próbálj ki egyet. RX450h Premier és Mark Levinson, 2018 vagy újabbat. Amint beülsz, amint elindulsz, amihez érsz... Még idén tervben van egy nekem is annyit mondok.

Új hozzászólás Aktív témák