Új hozzászólás Aktív témák

  • Scaevola

    tag

    Sziasztok!

    Pár napja kezdtem el használni az alkalmazást és nagyon tetszik... Somatom hangvezérlésétől meg teljesen padlót fogtam, nagyon ügyesek vagytok. [1x talán én is eljutok arra a szintre. :DDD ]

    Mobiltornyokkal, illetve azok kezelésével kapcsolatos infót kérek szépen tőletek.
    Azt szeretném tudni, hogy ha egy helyhez hozzárendelt a program mondjuk 5 tornyot, akkor a helyhez társított feltétel mikor lesz aktív?
    Ha egy torony jelét még veszi a teló, vagy ha mind az ötöt?

    Tehát... ha elhagyom a helyet, játsszon le egy mp3-at, ez a parancs, ami így fest:
    Esemény:
    - Kilépés a megadott helyről
    hely: otthon
    aut. det: igen
    Műveletek:
    - Hangerő beállítása
    stream: mind
    százalék: 90
    - Fényerő beállítása
    százalék: 100
    - Hang lejátszása:
    fájl: warp_drive_active.mp3
    ismétlés: nem
    várjon a bef: nem
    - Rezgés beállítása:
    állapot: be
    Beállítások:
    - Értesítés: pipa
    - Megerősítés: nincs

    Namost... az történt, hogy hajnal kettőkor lejátszotta a telefon a warp_drive_active.mp3-at, mindezt az előzőleg feltekert 90 %-os hangerőn. (azon kívül, hogy felriadtam rá, a vér meghűlt az ereimben... aki nem ismeri az eve-et, csak annyit mondok, hogy egy robotcsaj sírontúli hangon mond pár mondatot, kb. mint a HAL-9000 az űrodüsszeiában.)

    Ezért érdekelne, hogy mi is történt valójában... elvesztett egy jelet a rögzített 5 torony jelei közül?
    Vagy ennek csak akkor szabadna megtörténnie, ha minden olyan jelet elveszít, amit a progi berögzített?
    Hozzáteszem, a háttérben 8 órán át gyűjtötte előző éjjel a gsm jeleket a progi... így nem tudom, mi lehet a megoldás.

    Nézzem Wi-fi jelét?
    Ha ahhoz kötöm a műveleteket, akkor a wifi csatlakozását szükséges megadnom feltételnek vagy elég, ha csak egy wifi hatósugarában vagyok, nem kell rá csatlakoznom?

    Előre is köszi!

    apex

Új hozzászólás Aktív témák