Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Romvr #47 üzenetére

    Ide írtam ezt, azt, de végül kitöröltem, elégedj meg ennyivel:

    Üzleti megfontolásból, igen, mert tudom, hogy furcsa, de ez üzlet.

    Az a baj, hogy valamiért sokan azt hiszik, hogy a demokrácia azt jelenti, hogy mindenki azt csinálja, amit én akarok...pedig nem. Valamiért mindig van 1-2 elégedetlenkedő, aki beleköt az élő fába is. Nem jó, mert....tök mind1, hogy miért, meg, hogy tényleg van-e valós hátránya, csak valamiért mindig pattogni kell. Igazából sosem fogom megérteni, hogy miért jó ez. Ezeknek az embereknek ez valami perverz örömet okoz? Muassátok meg, igen, mutassátok meg a világnak, hogy Ti akkor sem telepítitek a STEAM-et.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • csoli31

    aktív tag

    válasz Romvr #47 üzenetére

    "Tehát ha rádkényszerítenek valamit akkor az bírka módjára, csöndesen tűrnöd kell, teljesen logikus. Így lényegében bármit rád kényszeríthetnek ha akarod ha nem. Te csak csöndben maradsz."
    Sajnálom de ezen csak röhögni tudok (kösz hogy megnevettettél). :DD

    "Haladni a korral nem azt jelenti hogy fel kell vennünk minden hülye szokást. Ha most a korral való haladás azt jelenti hogy kamerákat szerelnek a tusolóba, mert csak, akkor te is ott fogsz pózolni előtte mert hát "haladni kell a korral"?"
    Olyan hülye (már elnézést a kifejezésért) példákat hozol fel feszt, hogy ezen is csak nevetni tudok. :U

    "Most nem a tényleges hátrányról-előnyről van szó, csak hogy ha nem használom akkor miért vagyok rákényszerítve a telepítésre?" "Nem érdekel hogy ingyenes és semmit nem csinál csak van, de akkor ha semmit nem csinál, csak van, minek telepítem? Teccik éteni?"
    Mert nem te, hanem a játék használja! De a játéknak például az acsi pontok miatt van szüksége rá, mivel azt a Steam rendszere menti el. Mellesleg az hogy te nem használod, az nem jelenti azt hogy más se. Lehet hogy neked nem fontos az acsi pontok se, de rengeteg játékosnak meg igen is fontos.

    Bizonyos dolgoknál fontos az ember szabadsága, hogy ne zárják falak közé, hogy ne legyen rákényszerítve. De ha rossz dolog nem származik belőle amit rád kényszerítenek (mint ahogy te is írtad), akkor az ellen ugyan mért kellene tiltakozni, és fellázadni. Csak a tudat miatt, mert rá vagy kényszerítve, azért lázadoznál? Írok egy rád nagyon is vonatkozó példát: A munkahelyen,kapod a béred mellé az étkezési utalványt. Jó dolog, mert egy kis pluszt kapsz teljesen ingyen (erre is rá vagy kényszerítve mivel neked nincsen beleszólásod, és ahogy te írtad, most nem lényeges hogy jó-e vagy sem). Akkor ezért is elkezdesz lázadozni, hiába egy kis plusz jövedelemről van szó? Ezt is utólag használod, mint ahogy a Steamet is fogod.
    Ezzel a vitát le is zárom, mert nem akarok a te példáid miatt a székről lefordulni. :U
    Mellesleg nem is akarlak megváltoztatni. Maradj olyan aki minden semleges, vagy jó dolgokért (amiket rád kényszerítenek) is lázadó személy.

    [ Szerkesztve ]

    "Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

Új hozzászólás Aktív témák