Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    - Tehát ha rádkényszerítenek valamit akkor az bírka módjára, csöndesen tűrnöd kell, teljesen logikus. Így lényegében bármit rád kényszeríthetnek ha akarod ha nem. Te csak csöndben maradsz. Hová lesz így a szabadság és a szabad akarat?

    - Speciel én szerettem iskolába járni (jó volt a hangulat :D ) és szeretek dolgozni is (találtam jó munkahelyet). Bizonyára én vagyok az egyedüli ilyen ember az országban, de próbáltál már 1 évig nem dolgozni? Halálra unod magad, nem tudsz mit kezdeni magaddal.

    - Haladni a korral nem azt jelenti hogy fel kell vennünk minden hülye szokást. Ha most a korral való haladás azt jelenti hogy kamerákat szerelnek a tusolóba, mert csak, akkor te is ott fogsz pózolni előtte mert hát "haladni kell a korral"? Nem hiszem. A korral való haladás ne csökkentse a szabadságodat és a szabad akaratodat.

    - Nincs elfelejte hogy nem vagyok köteles megvenni a játékot. Te se vagy köteles lakni egy lakásban mégis megteszed, mert nem ázol szét, fagysz meg, van TV és teljes közmű, tudsz pihenni és szórakozni benne. Én meg fogom venni az AVP-t, szorakoztató és kikapcsolódásként is egyezik az izlésemmel. Nem kötelező valóban, opcionális lehetőség. De az elv hogy "már pedig ha beledöglesz is használni fogod az XY segédprogramot" nem tetszik. Most nem a tényleges hátrányról-előnyről van szó, csak hogy ha nem használom akkor miért vagyok rákényszerítve a telepítésre?

    Vitatkozhatunk órákon át. Én az elvet sérelmezem ami a szándék mögött van. Hiszen az AVP tök jól elvolna segédprogram nélkül is, de beleteszik kötelező jelleggel (valószínűleg anyagi megfontolásból.). Nem érdekel hogy ingyenes és semmit nem csinál csak van, de akkor ha semmit nem csinál, csak van, minek telepítem? Teccik éteni?

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák