Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hát a videó első 3/4-ét szerintem egy másnaposabb napon szebben el tudnám készíteni kb 0 3dsmax tudással fél óra alatt :)

    egyébként várom a játékot nagyon :K

    filmek közül rangsor nálam:
    2-1-3-4-avp1-avp2 (az utolsó 3 már nagyon gagyi lett...) a predator filmek is nagyon jók voltak... könyveket nem olvastam...

    játékok közül pedig az első rész volt a nagyon nagy... a zenéje valami fenomenális volt... hát igen... akkor még adtak a minőségre rendesen... a rebellion neve az első részből rémlik, de mintha a 2. részhez nem sok közük lett volna... bízok a sikerben... egy ilyen hálás témát nagyon nehéz elb@szni... akinek sikerül, annak meg megszavaznék hirtelen 1-1 ciánkapszulát vagy fejlövést... avp2-n majdnem sírtam... jött a profi hadsereg felszerelkezve és telifosták a gatyójukat... 1-2 alien szanaszét szaggatta őket, a nagy profik meg pánikoltak és szétlőttek mindent... a szabadságát otthon töltő katona csajszi meg kicuccolta a sarki vegyesboltot és lemészárolta az alieneket :S utolsó, ZS-kategóriás gagyi slasher horror lett belőle... szégyen... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák