Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Morden24 #28 üzenetére

    sztem pedig reális, hisz alapvetően konzolra fejlesztették, és a konzol portok mind elfutnak egy 8800GT-n vagy egy HD 2900-en vígan(lásd: wolfeinstein, Assassins Creed, Mass Effect)

    a 4850-esemen pedig egyenesen száguldoztak 1280-ba :)

    nem hinném hogy egy alapvetően olyan engine ami konzolokra lett kifejlesztve a PC-s változatban annyira túl bonyolítanák az utasításkat h akár egy core2 és egy Xenos-naál erősebb G92 megrekedne

    hasonló teljesítményű gépre van szüksége a Saboteurnak is[link] ha az elfutott nálad akkor ez is sztem(igaz Ati kártyákon nem futott fényesen de ez a TWIMTPB program miatt volt)

    azért az ajánlott gépigényekkel se dobálóznak összevissza, mint említettem hivatalosan a Saboteur is olyan gépet igényel mint a AVP, és nézd hogy fut egy 8800GT-n: [link] sejtésem szerint az AVP is hasonlóan fog futni megközelítőleg, a videón mondjuk a Fraps felvételre volt kapcsolva tehát ettől azért jobban :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák