Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    eddig én is rá voltam gerjedve a játékra, de egyre jobban kezd elmenni a kedvem :( az értékelések is elég silányak és a multi demo sem győzött meg :( szvsz. irtó gagyi lett az irányítás és széjjel van blurozva az egész játék forgás közben... a testközeli akciók meg unalmasak egy idő után... barátnőm is megjegyezte pl. a predator kapcsán futás közben, hogy milyen tetűlassú... mellesleg az izomból meglendített pengékkel is oda kellett csapni párat, hogy feküdjön a páciens... valahogy az első 2 rész sokkal hangulatosabb volt... úgy érzem, hogy a multiplatform miatt lett olyan az irányítása, amilyen :(
    (mellesleg a "virágbolti verzió" kapcsán is láttam, hogy csomóan szívtak vele... nem tudom, hogy a problémák a teljesben megvannak-e, de rengetegen szívtak... és akinek normálisan ment, az sem esett hanyatt a játéktól :( pár küldetés, pár óra játékidő és szevasz... többet várt mindenki, de ez nem mentség... csomó játék van, amitől sokat vár az ember és kap is...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák