Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Azt hittem már megjelent a játék....

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TazLeacher #20 üzenetére

    A gond ott van ,hogy amíg régen beleöltek több évet egy játékba vagy egy játék új részébe addig most évente dobálják ki a következő részt , mert "nagy" dolgot nem fejlesztenek rajta.Persze hogy lejjebb mentek az árak.Régen amikor megvettem a CoD-1et tudtam hogy két évig minimum az lesz ,ugyan ez igaz cs-re is vagy CoD2-re(16k vagy mennyi volt) UT-ra , most mi van? Évente CoD széria ,évente mindenből jön a következő....és ehhez hozzárakták a játékonkénti 2-3-4-5 dlc-s baromságot.(És akkor még a játékok egyszerűsítésről ne is beszéljünk sok sok videó mert az a menő)
    Melyik éri meg jobban a usernek(persze tudom dögöljön meg a user)?Megvenni egy játékot és játszani vele több évet vagy megvenni fele annyiért a fifa-t aztán következő évben megvenni a fifa+1-et -és az előző szériát felrakni porosodni- és így tovább......
    Persze amíg az embereknek mindegy miért adnak ki több ezer forintot ez nem fog változni....

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TazLeacher #27 üzenetére

    Szóval sem írtam hogy szerintem nincsenek ma jó/elfogadható játékok csak k@ kevés.Te nem veszel én nem veszek de más megveszi és utána a kedves kiadó kiadja a 123. részét is.

    Ne tőlem kérdezd én nem vettem az elmúlt pár évben játékot igaz le sem töltöm őket ,mert amiket megvettem/letöltöttem 3/4 szar volt és nem érte volna meg a pénzét.(És bele is fáradtam ezekbe)(És akkor a kapok egy letöltő kódot ne is beszéljünk , nem pedig cd/dvd tok leírás stb stb ajánlom figyelmedbe a régi BG-s játékok csomagolását,ma ennyit sem foglalkoznak konkrétan a játékkal mint anno a csomag összeállításával kiegészítők megtervezésével)

    Miből állnak az évi játékos mozgásokat és ehhez hasonló dolgokat belerakni egy kiegészítőbe/dlc-be és kiadni ,közben fejleszteni és kiadni egy "új" fifa-t sok újítással pár év után?Ja hogy akkor nem lenne annyi bevétel pekh....

    Persze nem akarom olyannal vitába szállni akik ezeket nem találja rossznak ,sőt azt mondja ez az igazi :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TazLeacher #30 üzenetére

    "Már bocsánat, de amíg ennyi hülye van, aki ezekért az "extrákért" képes minden évben leszurkolni X ezer Forintot, addig nincs gond"

    Gond van ,de legalább egyetértünk valamiben(mondat elejére gondolok)

    "Hozzáteszem: ennek pont semmi köze a DLC témához. Nem arról volt szó, hogy évente ontják a játékokat, hanem arról, hogy mennyivel életképesebb, értelmesebb rendszer a DLC, mint a játékot követő 1 év múlva kiadni egybe a DLC-ket kiegészítő néven."

    Mint írtam nekem egy életképes ötletnek tűnik a fifa-s példa(Persze nem kiadói szemszögből) és akkor már is köze van az eredeti témához.Én -már ha fifa-znék- sokkal szívesebben vennék meg évente egy dlc-t/kiegészítőt mint egy teljesen új fifa-t ,és a polcom sem omlana össze :)

    A dlc egy dolog , ami engem idegesít az az ,hogy már rajta van a dvd-n a dlc tartalma már benne lehetett volna az első kiadásban de nem fizess azért ,hogy leszedj egy aktivátort aztán légy hálás a tartalomért.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák