Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TazLeacher #30 üzenetére

    "Már bocsánat, de amíg ennyi hülye van, aki ezekért az "extrákért" képes minden évben leszurkolni X ezer Forintot, addig nincs gond"

    Gond van ,de legalább egyetértünk valamiben(mondat elejére gondolok)

    "Hozzáteszem: ennek pont semmi köze a DLC témához. Nem arról volt szó, hogy évente ontják a játékokat, hanem arról, hogy mennyivel életképesebb, értelmesebb rendszer a DLC, mint a játékot követő 1 év múlva kiadni egybe a DLC-ket kiegészítő néven."

    Mint írtam nekem egy életképes ötletnek tűnik a fifa-s példa(Persze nem kiadói szemszögből) és akkor már is köze van az eredeti témához.Én -már ha fifa-znék- sokkal szívesebben vennék meg évente egy dlc-t/kiegészítőt mint egy teljesen új fifa-t ,és a polcom sem omlana össze :)

    A dlc egy dolog , ami engem idegesít az az ,hogy már rajta van a dvd-n a dlc tartalma már benne lehetett volna az első kiadásban de nem fizess azért ,hogy leszedj egy aktivátort aztán légy hálás a tartalomért.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák