Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TazLeacher #27 üzenetére

    Szóval sem írtam hogy szerintem nincsenek ma jó/elfogadható játékok csak k@ kevés.Te nem veszel én nem veszek de más megveszi és utána a kedves kiadó kiadja a 123. részét is.

    Ne tőlem kérdezd én nem vettem az elmúlt pár évben játékot igaz le sem töltöm őket ,mert amiket megvettem/letöltöttem 3/4 szar volt és nem érte volna meg a pénzét.(És bele is fáradtam ezekbe)(És akkor a kapok egy letöltő kódot ne is beszéljünk , nem pedig cd/dvd tok leírás stb stb ajánlom figyelmedbe a régi BG-s játékok csomagolását,ma ennyit sem foglalkoznak konkrétan a játékkal mint anno a csomag összeállításával kiegészítők megtervezésével)

    Miből állnak az évi játékos mozgásokat és ehhez hasonló dolgokat belerakni egy kiegészítőbe/dlc-be és kiadni ,közben fejleszteni és kiadni egy "új" fifa-t sok újítással pár év után?Ja hogy akkor nem lenne annyi bevétel pekh....

    Persze nem akarom olyannal vitába szállni akik ezeket nem találja rossznak ,sőt azt mondja ez az igazi :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák