Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz IreN!CuS #28 üzenetére

    Ja hogy akkor nem lenne annyi bevétel pekh....

    Már bocsánat, de amíg ennyi hülye van, aki ezekért az "extrákért" képes minden évben leszurkolni X ezer Forintot, addig nincs gond. Soha az életembe nem hallottam még egy notórius Fifa vásárlót sem panaszkodni.

    Hozzáteszem: ennek pont semmi köze a DLC témához. Nem arról volt szó, hogy évente ontják a játékokat, hanem arról, hogy mennyivel életképesebb, értelmesebb rendszer a DLC, mint a játékot követő 1 év múlva kiadni egybe a DLC-ket kiegészítő néven.

    Én speciel nagyon kevés játéknak vettem meg a teljes DLC arzenálját, tehát felőlem kiadhatnának évente egy 7-8.000 Ft-os kiegészítőt, teleírhatnák a borító hátát mindenféle felsorolással, hogy mekkora király dolgok vannak benne és a +233 új multiplayer map, amikor a kiegészítő 10-20%-át használnám, venné meg a fene. Így megveszem azt, ami kell, amit használok, és nem költök a játékra a saját árán felül még 7-8.000 Ft-ot.

    De ha valaki élvezi, hogy egybe erőszakolják rá a dolgokat, annak remek lehetőség a Season Pass rendszer, és nem kerül általában 7K-ba.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák