Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lesznek emberek is a hajón? Ez nekem új.

Live-Die-Respawn

(#2) AxBattler válasza oriic (#1) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Jaj, hát a Cég emberei és droidjai mindig ott ólálkodnak a sötétben, nem tudtad? :P

Cable management is for the weak!

(#3) .LnB válasza oriic (#1) üzenetére

.LnB
(félisten)

Én is ezen gondolkodtam most. Azt hittem 1v1. Csaj vs Alien. És akkor értelemszelűen egy kill dönt. de akkor lesz más is.

Homo Ludens

(#4) pmheros

pmheros
(senior tag)

Amanda Ripley-McClaren 66 éves korában hunyt el, két évvel Ripley "hazakeveredése" előtt. Persze az hogy a földön halt meg és házasságban élt, nem zárja ki a lehetőségét annak hogy hétvégente Alienekkel fogócskázzon.

Egy áldozata biztos volt: a férje.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#5) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Persze nekünk végig bujkálni kell az alienek elől, más emberek, meg droidok simán végigszambáznak a hajón anélkül, hogy megsérülnének. :F
A lángszórón és a forrasztópákán kívül vajon lesz valami gépkarabély is a játékban?

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#6) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

Á szeretem az ilyet! :R A Hitman széria is ezért a szívem csücske mert kb az összes pályát úgy meg lehet csinálni, hogy csak a főellenséget kell megölni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#7) khron78 válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére

khron78
(senior tag)

Senki nem mondta, hogy kell, csak egy lehetséges opció!

(#8) Findzs válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére

Findzs
(addikt)

"Persze nekünk végig bujkálni kell az alienek elől, más emberek, meg droidok simán végigszambáznak a hajón anélkül, hogy megsérülnének."

idomított alien -t használnak majd nem tudtad ;]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#9) Gomez86 válasza pmheros (#4) üzenetére

Gomez86
(senior tag)

:C :D

Ezen szakadok

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) djculture

djculture
(félisten)

Elég sok értelmetlenséget hordtak már össze...

(#11) oriic válasza AxBattler (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ó bocsánat, tényleg. :)

Live-Die-Respawn

(#12) ceia

ceia
(őstag)

Nekem tetszik ez a lehetőség. Valóságszerűbbé teheti a játékot. Persze szó sincs arról, hogy beérném bújkálással. Ha taktikával, ügyességgel likvidálható pár dög, miért ne, de nem kell gyilkológépként végighentelni a pályákat.

it's more fun to compute

(#13) parampa válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére

parampa
(aktív tag)

hogyne, gépkarabély, légvédelmi ütegek, tarack, rakéta-sorozatvető, tankelhárító löveg... svájci bicska és maga Duke Nukem 3D-ben :D

(#14) djculture válasza ceia (#12) üzenetére

djculture
(félisten)

Én úgy olvastam semilyen fegyver nem lesz benne, bujkálásos horror játék lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15) ceia válasza djculture (#14) üzenetére

ceia
(őstag)

Az durva.. Remélem, azért találhatunk majd olyan eszközöket, amikkel lehetünk "kreatívak".

[ Szerkesztve ]

it's more fun to compute

(#16) oriic válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Engem pl nem is érdekelne a játék ha kapnánk egy tonna fegyvert.

Live-Die-Respawn

(#17) mentoloshypo válasza oriic (#1) üzenetére

mentoloshypo
(senior tag)

1 alienel (ugyanis csak 1 darabka lesz a játékban) érdekes lett volna a játékmenet.

(#18) oriic válasza mentoloshypo (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Miért, pont ez adná a "savát" borsát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19) mentoloshypo válasza djculture (#14) üzenetére

mentoloshypo
(senior tag)

Az Amnesia/Outlast-ből kiindulva még jó ötletnek is tartanám, hiszen ez a recept megfelelő kezek között működik, nem is akárhogy.
De kétlem, hogy ennél a játéknál erről lenne szó. Ultra naivnak vagy Alienes játékok terén tájékozatlannak (vagy 10-12 év alattinak) kell lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy most 180 fokos fordulatot vesz a játék, és ezúttal egy 80% fölötti játékot kapjunk.

(#20) mentoloshypo válasza oriic (#18) üzenetére

mentoloshypo
(senior tag)

Megfelelő kezek között (ahogy a fenti hsz-ben írtam) igen, megadná azt a jellegzetes ízt. :P
Aztán, hogy ez tényleg így lesz-e.... majd meglátjuk. ;)

(#21) ceia

ceia
(őstag)

Eszerint [link] lesznek fegyvereink, de jobb is, eléggé gáz lenne mindössze a scannerrel kolbászolni egy ilyen helyen, még ha csak egyetlen idegen is lesz. Úgy tűnik a szaglása nem jó, így egy szekrény is jelenthet átmeneti biztonságot, amit gyakran igénybe is kell venni. Nekem 100%-ig bejön, az egyik legjobb játék, amit valaha láttam!

it's more fun to compute

(#22) gyáliSanyi válasza ceia (#21) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Nem lesz nagy arzenál. Ez akkor egy sokkal másabb Alien-es játék lesz.
Idáig azt hittem a videókból, hogy az első pár pályánál lesz bujkálós, utána talán jön a hentelés, de nem.
Na így már tényleg igazi túlélő horror lesz. Sötétbe fülhallgatóval lehet majd rettegni! :D

(#23) exec79

exec79
(tag)

ez már kezd a ló túloldala lenni.

(#24) Chapel válasza oriic (#18) üzenetére

Chapel
(addikt)

Én értettem, jó volt :DDD

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#25) Gergosz2 válasza ceia (#21) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

A cikk egy szóval sem említi , hogy nem lesznek fegyverek.

Amúgy a jó játék kijelentéssel várjunk még. Előbb adják ki és lássuk, hogy élesben milyen. A legutóbbi Alien játékkal szó szerint átb*szták az embereket mert a demóban is jobban mutatott a játék mint a kész játékban meg a többi turpisság amit mindenki tud..

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#26) hommeros

hommeros
(őstag)

Akár játék nélkül is végigjátszható a játék. A borító nézegetésével. Egyszerre lesz félelmetes és sokkoló. Olyan 14 óra így a játékidő. A maradék 1 óra a lemezen lesz.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27) pmheros válasza hommeros (#26) üzenetére

pmheros
(senior tag)

nem vagyok tökéletes

(#28) sad_Vamp válasza djculture (#14) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Akkor régen olvastál, mert volt videó, ahol a fegyvereket (is) bemutaták.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#29) pmheros válasza pmheros (#4) üzenetére

pmheros
(senior tag)

Itt a megoldás:
A sztori hőse Ripley lánya, Amanda lesz, aki szeretné kideríteni, mi is történt az édesanyjával és ezért belép a Weyland-Yutani céghez, elutazik a távoli Sevastopolra és megpróbálja megszerezni a USCSS Nostromo fekete dobozát. Azonban hamarosan első kézből tapasztalja meg, milyen ha a szembekerül a család legnagyobb ellenségével. Forrás: [link]

nem vagyok tökéletes

(#30) Lomha 8V válasza pmheros (#4) üzenetére

Lomha 8V
(őstag)

Eh, én sem bírom ezt, mikor az alapsztori megváltozik egy játék vagy film vagy bármi miatt. De azért várom, remélem van értelme.

(#31) oriic válasza Lomha 8V (#30) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Itt még annyira nem is lesz változás, az inkább a Colonial Marines-ban volt sajnos.

Live-Die-Respawn

(#32) Lomha 8V válasza oriic (#31) üzenetére

Lomha 8V
(őstag)

Azt hála az égnek messziről elkerültem. :D

(#33) oriic válasza Lomha 8V (#32) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szerencsére én is. Pedig úgy volt hogy kapok tesztpéldányt, de az utolsó pillanatban visszamondták. :DDD

(#34) Lomha 8V

Hidd el elég volt amit láttam belőle youtube-on. :) Bár állítólag a sok sok patch után, már úgy ahogy játszható.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) Lomha 8V válasza oriic (#33) üzenetére

Lomha 8V
(őstag)

A szerencse fia vagy!!! :DDD

(#35) ceia

ceia
(őstag)

Persze hogy lesznek fegyverek, de egyik sem alkalmas az idegen elpusztítására - a szintetikusok ellen jók lesznek, de az idegennel szemben csak a túlélés érdekében lesznek hasznosak: Revolver, lángszóró, molotov koktél, EMP mine (ez valami elektromos gránát-féle), soundmaker. (ez egy kis kütyü, ami hangokat keltve odacsalja a dögöt, ahová ledobtuk) Ugyanis főleg a hangok alapján talál ránk, és ezért nem árt ha tudjuk, ha harcba szállunk pl. egy szintetikussal, az idegen is nemsokára megérkezik. Van még valami, amivel püfölni lehet - ez egy fekete-sárga nyelű szerszám, aminek egyik felén kalapács van, a másikon villáskulcs.

Nekem mindenképpen csúcs játék lesz, mert sci-fi és Alien rajongó vagyok - és természetesen az első rész a kedvencem. Ebben a játékban meg egy űrállomáson kell kalandozni, ami úgy néz ki belülről mint a Nostromo, és ahol egy alien is bóklászik.. (olyan mint az első filmben, az nézett ki a legjobban!) Ezt nekem nem tudják elrontani, már csak a sima mászkálás is élmény lenne, hát még az idegen stb.. A garfika nagyon tetszik, veszettül jól néznek ki a fény/árnyék effektek. Mindig valami ilyesmiről álmodtam - persze a Nostromoval, de egy kicsit ott is szét lehet majd nézni! :C

[ Szerkesztve ]

it's more fun to compute

(#36) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Mik ezek a szintetikusok/droidok? És miért támadnak a játékban?

(#37) djculture válasza ceia (#35) üzenetére

djculture
(félisten)

Fény árnyékot már a colonial marhaságnál is istenitette mindenki, az ilyen etető videókból nem lehet már manapság leszürni ilyen dolgokat... De remélem én is hogy értelmes játék lesz mert akkor még egy sansza lesz a rebellion féle alien vs predator

[ Szerkesztve ]

(#38) kafk89

kafk89
(csendes tag)

Nagy reményeim vannak a játékhoz remélem nem jut colonial marien sorsára

LG G Flex and Xperia Tablet Z

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.