Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyaki01

    tag

    válasz coolpet #6898 üzenetére

    Üdv!
    Nekem is csinált ilyet, sőt még trükkösebbeket, mint pl. elindított hívás ráfagyott a kijelzőre, de hívás semmi.
    Nekem az oldotta meg a legtöbb bosszantó hibát, hogy csináltam rajta egy data cache, dalvik cache, battery resetet és rebootoltam a telót úgy, hogy az új rendszer felálláskor kilőttem az automatikus frissítési lehetőségeket, majd kézzel kitöröltem minden olyan appot, amire végképp nincs szükségem (pl. faszbuk és társai). Azt vettem észre korábban, hogy egyes appfrissítések úgy megakasztják csórikámat, hogy teljesen be tud lassulni tőle az egész rendszer vagy le is fagy. ...lássuk be, hogy nem a ami, erőforrás igényes appokra van tervezve. Az is feltűnt, hogy az e-mail kliens iszonyat gyorsan tudja meríteni az akkut, ezért csak a netes felületen nyitom meg a levelezőt, ha nagyon muszáj.
    Csak telefonálásra, navira, multimédiára, adatmozgatásra, némi irodai használatra, valamint komolyabb erőforrást nem igénylő játékra használom és így hibátlanul működik már jó ideje.
    Nekem így jó, ahogy van. Az új akkuval kb. 2 nap simán meg van.

    Az élet nem is bonyolult, csak azzá teszik!

Új hozzászólás Aktív témák