Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edemking

    csendes tag

    válasz Habell #2055 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá, hogy sokszor azért kell külön app-at letölteni egy egy probléma megoldásához mert valóban egy "csupasz", alap ICS-vel jön a telefon.Amibe azon kívül hogy dobtak rá pár extra app-ot semmi más módon nem nyúltak hozzá.

  • papsoka

    aktív tag

    válasz Habell #2055 üzenetére

    Ha probléma mentes telót akarsz, vegyél Samu Galaxy S Duost! Ott ismeretlenek az ilyen hibák, problémák. Még frissítést se kellett kiadni rá, nem úgy mint erre, hetente kell valami lukat betömni!

  • SaGa59

    őstag

    válasz Habell #2055 üzenetére

    Igen, pár kényelmes, más brandnál beépített szolgáltatás hiányzik, de azért, mert rád van bízva, mit használsz. A korább Samu levelezője és tárcsázója tudott olyat, amit ezé nem, külön app kell hozzá, cserébe a samuból nem lehet kiirtani a berakott felesleges cuccokat. Ebből meg igen. Azzal együtt ahhoz is többtíz appot próbáltam ki, ahogy ehhez is, mert az ott működő appok egy része itt nem megy, az Android verzióváltás miatt. A Samsunghoz nagyjából ugyanannyit tettem föl és tartottam meg, mint ehhez, azaz nincs különbség, csak kevesebb kötöttség.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • viralmind

    aktív tag

    válasz Habell #2055 üzenetére

    A tisztanlatas vegett azert muszaly megemliteni azt is ,hogy szinte barmelyik telefonos topic-ba ha vegigolvasod %-os aranyban ugyanugy talalsz negativ ,hibakra vonatkozo hozzaszolasokat mint itt.

    #2055) Habell
    "Ahogy egyre több ember jut hozzá a telefonhoz, úgy nőnek a problémák..."

    Igen ,es ahogy egyre tobb ember hasznalja ugy novekszik azoknak az appoknak a mennyisege es szorasa amit hasznalnak egyidejuleg. Ahany user annyifele konfiguracio ugye.A legtobb problemat nem is a telefon produkalja ,hanem par app ami vagy onmagaban ,vagy egy masik app-al ,vagy egy frissites utan produkal olyat amire az ember hajlamos rafogni hogy a telefon hibaja.Szamtalan ilyet lehet olvasni akar ebben a forumban is,pld gps jel idonkenti feltunese/idokep app frissites/ , kozelsegszenzor villogas /viber/ ,es meg lehetne sorolni.

    Es meg ezek a problemak sem biztos hogy egy adott konfigon elojon ,nalam pld az idokep frissites utan sem volt meg-meg jeleno gps jel ,azonban a viber egy idoben kapcsolgatta a kozelsegszenzort.Masnal meg lehet hogy pont forditva volt :) A csengohangok problemara van megoldas ,bemasolod a belso tarhelyre es akkor nem felejti el,ez egyebkent mas telefonon is problema.A terero problema szinten olyan dolog hogy nem tudni akinek ilyen problemaja van annak miert van pontosan ,nem-e eleve gyenge adotoronykorzetben el ,nem-e a kartyajaval van gond,stb,stb. Es ilyen dolgokkal siman talalkozni masik topicban is mas telefonoknal ,tudom mert a csaladban van par androidos telefon.
    Valaki irta a gyakori frissitest,hat en orulok neki, igy latom hogy foglalkoznak a termekkel ,nem csak kibasztak aztan szarnak ra.Van azert par telefon a piacon amire kiadas ota nem jott frissites pedig raferne.

    En meg mindig csak azt tudom mondani ,hogy meg vagyok elegedve ,nem bantam meg a vasarlast.

    (#2061) Johnnybull

    root folyamata (#1658) GuruZone

    [ Szerkesztve ]

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz Habell #2055 üzenetére

    De kicsit vicc szerintem az hogy minden egyszerű kis dologhoz hogy az ember be tudjon állítani valami hasznosat, mindenféle appokat kell letölteni.

    Ha ez számodra problémát jelent, akkor tényleg ne ezt vedd. Számomra ez feature, nem bug. Ami kell, letöltöm, ami nem kell, azt nem, kész. Az Androidban pont az egyénre szabhatóság a jó. Nekem nem hiányzik a Samu meg a HTC csillivilli felülete, elég, ha tudja, amit kell, amit meg nem, azt le lehet tölteni hozzá, és kész. Nem mondom, hogy tökéletes, mert vannak átgondolatlan dolgok rajta (pl. a hangprofilok kuszasága), amit a csupasz ICS apró adjusztálásával ki lehetett volna küszöbölni. Viszont ettől függetlenül mindent megcsinál, amit kell. Csak egy példa: egy iPhone 4S-re kellett kontaktokat másolnom a napokban egy androidos telefonról, adatkapcsolat nélkül. Memóriakártya-kezelés nincs, a BT-ről már hallott, de külön app nélkül nem kapcsolódnak. Az volt a szerencse, hogy a SIM még mini-formátumban rendelkezésre állt, arra tudtam másolni, aztán kitörtem a foglalatból, és micro-ként átraktam. Drága, cuki, hűdedizájnos, csak éppen nem tud megoldani egy alapvető feladatot. Nem igazán győzött meg, hogy jobb, mint egy harmadannyiba kerülő androidos telefon, bár előtte sem tetszett.

Új hozzászólás Aktív témák