Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz Szabaka #2429 üzenetére

    Mondjuk az fura, hogy csak most küldték a csomagszámot. Nálam ez úgy nézett ki, hogy érdeklődtem, hogy mikor dolgozzák mán' fel a megrendelésemet. Pár órán belül jött egy automata mail, hogy feladták a csomagot, csomagszámmal, ami kell, majd kicsivel később egy manuális, ügyintéző által írott is nagyjából ugyanezekkel az infókkal. De azért ez még jóval azelőtt volt (4 nappal talán), hogy a csomag megérkezett volna... És néztem is a DHL-en, hogy mi újság. Lehet, hogy valami miatt elhavazódtak, vagy elromlott a rendszerük, azért nem küldték ki korábban az automatikus státuszmail-t. Fene tudja, lényeg a lényeg.

    Launcher: megnéztem az Atomot, nekem kicsit túl minimalista a stílusa, annyira nem tecc. Viszont van még egy, az EZ (ejtsd "easy" :D) Launcher. A fejlesztőjének van jó pár rendszerapp-ja, amikről már olvastam pozitív visszajelzéseket, illetve van olyan is, amit már én is használok. A Launcher csak béta, de nagyon ígéretes. Nem tud annyi eye candy-t, mint a Nova vagy az Apex, de azért nem is csúnya, egyszerű, logikus. Saját widgetek is tölthetők mellé, azok is elég jók (az Atomnak is van saját widgetcsomagja). Egy bajom van vele, hogy csak angolul tud (BTW az Atom is). Nem mintha nem beszélném a nyelvet, csak kicsit fázom attól, hogy a telefon egyik fele magyarul, a másik angolul kommunikál. (Persze, tudom, állítsam át a telefon nyelvét is angolra... :D ).

Új hozzászólás Aktív témák