Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Az Intel CPU nagyon tetszik! Amikor megláttam a dobozát... hát ez az, a jól megszokott Intel design! Persze nem a doboz a lényeg, de már csak ezt is jó látni. 50-ért egy hat magos Intel kiváló vétel. Így is kell, minek bele az IGP, illetve legyen ilyen is, olyan is. Annak nem látom értelmét, ha IGP-s processzort kell vennünk akkor is, ha videókártyát akarunk használni. A hozzáadott hűtő nem baj ha van, bár nagyon régi fejlesztés. Ideje lenne már kitalálni valami modernebbet. Engem a HT hiánya nem zavar, nem tartom hátránynak. Jónak tűnik a Ryzen is, de én mindenképpen az Intel választanám. A Ryzen 1500X barátivá vált ára óta azt mondtam, hogy ha most vennék processzort, még én is Ryzent vennék. De mostantól újra azt mondom, hogy Intelt! 50k pont a max összeg, amit kiadnék egy processzorért. Bárcsak ebben is benne lenne egy olyan minőségű hűtő, amilyet az AMD ad! Így vagy beérem a gyárival, vagy még 10-12k-ért veszek jobbat. Sosem volt bajom a stockkal, de ma már ijesztő ahogy kinéz, mikor is a tervezték? Kb. a P4 óta alig változott. :)

    (#41) Piftuka Tudja a Page Info-t? Különösen a Media részét. Számomra nélkülözhetetlen szolgáltatás. Rettegek, nehogy a Mozilla megszüntesse! Sok oldalon letiltják a jobb klikkes menüt, hogy ne tölthesd le a képeket. Olyankor simán lekapom a Page Infoból. Még egyszerűbb a QuickPageInfo kegészítővel, mert az egyből a Media fülön nyitja meg egy kis ikonra kattintással.
    Van hozzá DownThemAll kiegészítő? Nélkülözhetetlen.
    Van hozzá uBlock Origin? Ezeken kívül semmi mást nem használok, csak a Black témát Madonnától, de ezek fontosak!

    (#42) Piftuka Nálam meg az AMD szerepelt le, de folyamatosan több, mint két évtizeden keresztül. Ennek ellenére, a Ryzennel elfogadhatóvá vált számomra is. Bár ha van Intelben is jó, akkor inkább azt veszem. Ha már ennyi éven át bevált.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák