Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz emilll #43 üzenetére

    "Egyedül a kínai motor vs. német motor a jogos, meg a garancia, amit beef említ és amiről nincs szó a cikkben."

    A garanciáról az egyik általam belinkelt cikk ezt írja:

    "A kínai kerékpároknál sokan ódzkodnak a vásárlástól, mondván Kínába visszaküldeni egy biciklit lényegében lehetetlen, szóval ajtó garancia van rá. Kiviszed és már nincs is garancia.

    Megjegyzem, ez persze nagyon nem így van, millió és egy megoldás van javításra, de ez most nem ide tartozik, mert az ADO esetén teljesen másképp működnek a dolgok, mint egy átlag kínai kerékpárnál.

    LÁSSUK MI A KÜLÖNBSÉG!

    • Élethosszig tartó műszaki támogatás
    • 10 év garancia a vázra és 1 év garancia a szerkezeti alkatrészekre – első villa, nyeregcső, kormány, fékkar, lánckerék, váltó, elektromos alkatrészek – töltő, akkumulátor, motor, vezérlő, műszer, USB töltő, gyorsító fogantyú, 2in1 kapcsoló, fényszóró, stb.
    • EU értékesítés után EU szervizpontok (UK, DE, PL) ingyenes csere, ha a javítás nem lehetséges
    • 8 órás gyors reagálású online szolgáltatás angol és német nyelven (ahogy olvastam más nyelveken is, magyarul nem tudom van-e)
    • Meghibásodás esetén ingyenes pótalkatrészeket és javítási videót küldenek a szereléshez;
    • Az ügyfelek is megvásárolhatják a pótalkatrészeket egy harmadik féltől, ilyenkor az ADO megosztottan vállalja a költségek fizetését.
    • Ha a vásárló országában a kerékpár nem javítható az EU központokba küldhető vissza.
    • Ha az ADO központban sem tudják megjavítani, akkor a gyártó ingyenesen biztosít egy új kerékpárt.

    Remélem nem hagytam ki semmit, elég hosszú a lista. A lényeg tehát az, hogy a teljes garanciális ügyintézés Európában történik."

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák