Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #15 üzenetére

    Hogyne lenne kellemes a billzete. Azt használod, mi más lenne? Most le kéne írni, hogy sz@r az hogyan mutat már.

    A 720-as videlejtászást meg istenem ne hozzuk már fel pozitívumként 2018-ban. Egy 11 éves gép előtt ülök gyári konfiggal és ez is megcsinálja neked.

    Szumma: jók ez a kis szutykok, mondjuk harmad ennyiért. Pont annyit érnek. Raktár aljáról kisöprött szeméttel tömött, a gyártósor legalján gyártódott kasztnis "kapsz valamit a pénzedért" konzumer embereket kiszolgáló eszközök. Nem többek sajnos. Sajnos vevőkör meg van.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #22 üzenetére

    Ezekszerint Te ilyen helyen dolgozol, hogy ennyire biztos vagy benne ?

    Igen.

    de ha nagyon fáj a billentyűzete, kapcsolj rá normált usb-n keresztül.

    Jah, micsoda megoldás :DDD

    Leírnám, ha szar lenne a billentyűzete, elhiheted.

    Elhiszem. A te esetedben a kicsi mintavétel a hiba, nem az önigazolás.

    A TN film-es panelre is leírtam, hogy ócska. Nem ciki egyáltalán. Látom fikázni nagyon tudsz, de értelmes konkrét dolgot nem tudsz írni.

    Mit szeretnél konkrétan? FRU számokat rendes billzetekről?

    Számomra ez trollkodás, így mindegy mit írsz, nem veszem figyelembe.

    Számodra csak érthetetlen. Emiatt lesz trollkodás amit írok. Ez nem baj, de szépnek sem annyira szép. Így maradt.

    Tudod, a Te szaros gépednél is van jobb.

    Ki állította az ellenkezőjét? Egyáltalán mi a fck? :B

    Részemről lezártam

    Nyugodtan :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #30 üzenetére

    Egy szubjektív adat. Ezért kérdeztem FRU kell-e. Az egy objektív adat, lekéred a billzetet és megnézed mit tud.

    Árban azonos szint, ez a lényeg. Mivel Tesla nincs Lada áron ezért ez egy instant hülyeség.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #37 üzenetére

    Hogy mi van? Ropira tört Tesla mint példa? Micsoda? Valakinek sok volt a meleg.

    Mellesleg a Lada ide pont jó párhuzam. Egy néhány ezer km-es korában is átrozsdásodó, nonstop megoldahatatlan problémákkal gariztató márka. Mint esetünkben is.

    Hogy nem a konkrét árat vetted alapul, azt látom. Azt nem tudom mit veszel alapul ami racionális is, nem csak matematika.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz oszi666 #40 üzenetére

    Egészen biztosan az a baja az embereknek, hogy valaki boldog egy laptoppal.

    Hogy wat?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz adapter07 #52 üzenetére

    Nem egészen értem a fikázó hozzászólásokat

    Csak nem akarod. Ha akarnád, menne az.

    egy ilyen gép sok embernek ésszerű választás lehet.

    A reggeli tea mellé mondjuk ez kicsit erős volt :B

    Az N4200 teljesítménye kb. megegyezik egy erős Core2 Duo-éval, ami nem rossz

    Jajajaja. Tök jó, hogy a 10 évvel ezelőtti környezetekre kihozott póvert megkapod ma. Véletlenül sem szaladtak meg a pixelek azóta és szálltak el a követelmények minden fronton. Dehogyis.

    Pl. egy használt 14"-os Lenovo ThinkPad T430 2,17 kg és a méretei 351x232x30 mm. Ez a gép 1,25 kg és 291x211x21 mm méretű, jóval kisebb, könnyebb és az akku idő is sokkal hosszabb.

    Akkor nem T430-at veszel, hanem X1 Carbont. Az 1,3kg és akkor kiküszöböltük a méretre való rejszolást is.

    Szóval az Acer-nél rájöttek valamire amikor ezt a gépet kitalálták. :)

    Arra jöttek rá, amire sokan mások is: ha a raktár aljáról felsepert hardvert betolod egy végtelenül kiciánozott kasztnis tejfölöspohárba, akkor legalább akkora hasznot lehet rajta hajtani, mint egy normális konfigon. Cserébe a user is megörül, hogy jéééé, hát 70k-ért laptopot is lehet kapni, nem kell ide kétszer annyi, az úri huncutság úgyis. Ha meg kettészakad a szerencsétlen az egyik kinyitásnál még mindig lehet könnyes nosztalgiával emlékezni a régi szép emlékekre, hogy de bezzeg milyen jó élmény is volt vele lehúzni azt a pár évet. Ja, nem, ez az emlék hamis.

    Ennyi pénzért nem nagyon van alternatívája.

    Abakuszt tudnék bedobni, mint versenytárs. Árban/teljesítményben/akku időben az is ilyesmi.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Silεncε #55 üzenetére

    Ha nincs 60-100k egyben, akkor meg nem dekákon meg akku időn kell lovagolni, mert szimplán egy luxuscikk az adott helyzetben nem fér bele.

    Ez a fordítva lovaglás esete megint. Ha hitelre tud valaki szemetet venni a boltban, akkor azt a pénzt költse képzésre vagy pénzügyi tanácsadóra, mert így csak megint égeti a pénzt.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Donki Hóte #59 üzenetére

    A HA-s gépek túlnyomó többsége külföldi irodai selejtezésből származik, ezeknek a gépeknek a beszerzési ára nagyjából annyi, mint amennyiért magyar billentyűt lehetne beléjük rakni, ezt a t. eladó urak nem fogják megfinanszírozni, mert negyedelné a hasznukat.

    Meg miért raknának bele előre. Akinek kell, az majd belerakatja. Amikor 4 gépünkből 3 esetben is teljesen mindegy mi van a billzeten mert vakon gépelünk, miért fizetnék én is felárat a magyar billzetért?

    A vevőre marad a billentyűzet matricázása

    Jelképes összegért felrakják a boltban is.

    (már amelyiken van helye a hosszú í-nek)

    50 gépből ha 1 nem ISO, akkor sokat mondtam. Ezek is többségében macek, amik amcsiból jönnek, mert ott olcsó. Az EU-ban ANSI alig van.

    ami eleinte használhatónak tűnik, de fél év múlva maga a vevő is utálkozva fog ránézni a felpöndörödő matricára

    Nem az 500 forintos vackot kell feltenni és nem fogja nézegetni.

    (mondhat aki amit akar, egy használt billentyűzetre nem lehet házilagosan időtállóan matricát ragasztani).

    Mondhat akárki akármit, a 3M-es matricák bezony egy raklap gépen teljesítenek sok-sok éve és házilag lettek felrakva. A titok, hogy előtte zsírtalanítson az ember és ne 10 perc alatt akarja felrakni a matricákat. Plusz nem árt, ha nem dokkmunkás az ember és pontos a keze. Ennyi a titok :B

    janeszgol: Jézus Mariska, hát költeni kell rá? Ventit kellett egy gépben cserélni? Hát ez borzalmas. Tudod mi a borzalmasabb? Hogy van most is egy zsanérvert Lenovo, ami szimplán azért tört el, mert gyárilag is az is egy foskazal és a "gyári nagyon nagyon frankó garancia" itt véget is ért. A szerviz azt mondta, nem megfelelő használat volt és cső. A garidat dugdoshatod ahova akarod, a gép értékének 2/3-a lenne a javítás még okosban is, gazdasági totálkáros. Havi legalább egy ilyet próbálok meg átrugdosni valahogy, ha sikerül. Ha nem, akkor bontás. Micsoda deal. De szerencsére ezekre nem kellett "költeni". ;]

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Donki Hóte #63 üzenetére

    A mintavétellel van a gond. Elképzelhető olyan minta, ahol 4 userből 3 folyamatosan vakon gépel, de a PH! átlag az, hogy 100 userből 2-3 gépel vakon.

    Nincs azzal semmi gond. Ez 100-ból 3 totál feleslegesen kivert pénz lenne az ablakon. Akinek magyar billzet kell, kéri azzal, aki matricával, kéri azzal. De előre felmagyarítani minden gépet olyan nettó szerelési, időbeli és pénzbeli befektetés lenne, ami nonszensz. Nem is csinálják semmilyen országban.

    Mi itt majdnem huszan dolgozunk az irodában, ebből senki sem tud folyamatosan vakon gépelni :(

    Akkor 20 billzet vagy matrica rendel. De nem előre beszerel 3000 gépbe évente.

    (Csak egy kérdés: ha a felhasználók vakon gépelnének, akkor miért tesznek az üzleti kategóriás laptopokra világító billentyűzetet :F )

    Este és félhomályban főleg a spéci karakterek miatt kell. Még a gépelés megy is, de számok, funkcióbillek, kurzormozgatók és egyebek tudnak trükkösek lenni. Főleg ha sűrűn van gépcsere és a kezed nem áll rá. Nekem heti 30 fajta gép van a kezem alatt, gépelni is piszok nehéz így, de azon kívül minden más nettó szopó.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tim82 #65 üzenetére

    Teljesen jó a szemöldök csipesz is. Húgomnál voltam és sürgős a dolog, a T400-a anno azzal lett megcsinálva. A tiszta felület a leglényegesebb és a pozícionálás. Ha zsíros valahol vagy kézzel ér hozzá az ember, főleg ha nem középen van, akkor az valóban feljön.

    Ami megeszi a matricát is, az a köröm. Nála egyértelmű volt, melyik gombok vannak verve körömmel. De ez lekapja a sima billzetet is, annál meg olcsóbb a matrinya.

    adapter07:

    Lehet hogy nem szeretne egy összekarcolt, kopott, bizonytalan eredetű, ki tudja hány ember által használt, javítgatott, nem magyar billentyűzetes gépet használni.

    Akkor vegyen nem összekarcolt, nem kopott, ismert eredetű, akár céges tarcsiban tartott, nem javított, magyar billzetes gépet. ;]
    Most tényleg annyira nehéz lenne guglizni meg aprót túrni és azt a 3-4 boltot megkeresni aki ipari méretekben veszi fel a céges gépeket és szemezni mondjuk azokból, amiket a magyar Telekom, Bosch, Audi vagy bárki egyéb adott le? Tornyokban állnak azok a notik amik 1-2 napot mentek és polcon álltak cseregépként. Ha valakinek nem tetszik a karcos, akkor vegyen nem karcosat. Ennyi.

    A márkás használt subnotebook-okból kevesebb is van a piacon és nem olcsók.

    Subnotikkal foglalkozom leginkább úgy egy évtizede. Ha valamiből qrva sok van és olcsó, na az a subnoti. Nyilván ha neked a létező legritkább alverziós az országban 5 darabos készlettel eladott konfigos kell, akkor nem lesz sem olcsó, sem sűrűn előforduló. De szerintem ez azért nem a nagyközönségnek szól amúgy sem.

    Ugyanakkor ezek sem mai darabok pl. egy i7 2617M nem sokkal nagyobb teljesítményű mint az említett N4200.

    Attól függ. Cépéjubosszban nem is. Minden másban meg, nos, azt próbálja ki aki szeretné.

    Az akkumulátoraik is a koruknak megfelelő állapotban vannak, valószínűleg meg sem közelítik a cikkben szereplő gép üzemidejét.

    Ezért veszünk úgy gépet, hogy felrakunk legalább egy hwinfot és megnézzük milyen az akku. Ha nagyon gatya, nem vesszük meg vagy úgy kalkulálunk az árral, hogy beleférjen egy jó. Ezy as fck.

    A Core2 Duo-t pedig azért hoztam fel példának, mert azokhoz a feladatokhoz amit felsoroltam ez a teljesítmény is elég. Nagyon sok munkahelyen, még most is ilyen gépeket használnak és nem áll meg az élet emiatt.

    Nem áll meg. Csak anyámék is inkább hordják be a sajátjukat, mert akadályozza az irodai használatot is, hogy kétvállra fekteti ezeket a fosokat egy pdf meg egy kormányablak.

    Ami pedig a "tejfölöspoharat" illeti, a fiam egy Acer Aspire One netbook-ot több mint öt éve használ, naponta több órát megy a gép, üti-vágja, táskában, hátizsákban hurcolja és semmi baja.

    Akkor menjetek lottózni. Nekem egy lakást sikerült teljesen bebútoroznom ilyen gépek javításából :DDD

    Abban egyetértünk, hogy 70+ k sok egy ilyen gépért abszolút értékben, ha viszont a kapható alternatívákat nézzük akkor relatíve már nem.

    Attól, mert torz a piac, még nem lesz realizálva valaminek az ára.

    Nem akarlak meggyőzni, csak azt szerettem volna megmutatni, hogy nézőpont is létezik.

    Én pedig próbálom bemutatni, hogy a nézőpont infó és tudáshiány miatt fals.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz adapter07 #68 üzenetére

    Hála Istennek nem vagyok nepper.

    Ha pedig 20 év informatikai üzemetés van mögötted, az biztosan hatalmas fegyvertény lenne, ha most informatikai üzemeltetés lenne a téma. De mivel ez nem az, ezért köbö annyival vagyunk bentebb, mintha a mérnök infómmal beállítanék Java-t kódolni és észt osztani. Valami fogalmam van a dologról, de totál segghülye vagyok a témához.

    Maradjunk annyiban akkor, hogy amit írtam, azt tartom és van is miért :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz grengor #72 üzenetére

    Veszed az energiát hsz.-t írni, de értelmezni amit mások leírtak nem.

    Kivonatolom: amelyik konfig megdöglik egy pdf és egy böngésző után, az mindenkinek rossz. Az a műanyag pedig, ami álltó helyben képes magából a besütött anyákat kidobálni, utána pedig széttörni az egész kasztnit, az megint mindenkinek rossz. Nem nekem, nem Pistinek, mindenkinek.

    Talán így sikerül :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz grengor #78 üzenetére

    Nem én nem értettem meg az általános alanyt és kötöttem bele a másikba, hanem te. Ha cinikus vagy, ha nem, sajnos ez elkottázás lett.

    Ha valamit gondolni szeretnél, nyugodtan gondold. Ha leírod, akkor meg gondold át megint :K

    Smithy87:

    Az egy tök consumer toshiba volt amaga idejében.

    Volt. Igen. Nagyanyám is nagyon vagányul verette a Csepellel 50 éve. Az 50 éve volt. A konzumer Toshid meg x éve volt. Ma meg ma van.

    Itt pedig az agyon sztárolt HP üzleti modelleket (650 840) hát az űber anyag minőséget hagyjuk kb ugyan az a tejfeles doboz.

    Leteszek eléd random gépet és egy 840-et. Még kibontva is van kasztni. Ha neked egy 840 tejfeles doboz, akkor a többi micsoda? Rizspapír?

    A kijelző katasztrófa.

    Ha spúr vagy és veszed alap TN konfiggal mit vársz? Azt vetted, az azoknak van, akik munkaállomáson vannak és külső monitorral tolják. Mindenki másnak ott a többi opció.

    A billentyűzet sztárolt használati értéke SZÁMOMRA nulla.

    Más meg nem szereti az ínhüvelygyulladásokat meg a mellégépeléseket. Ha neked bejön, hajrá. Ez egy notebook. Nincs olyan, hogy fos billel is kérhető meg jóval.

    Ami előnye lehet ezzel a kis vacakkal szemben az i5 i7 megléte.

    Akár.

    Az anyag minőség meg...

    Kezd a téma érdekelni. ToughBook van nálatok is céges gépnek. Van a családban az is, ahhoz képest tényleg gagyi a simple üzleti sorozat is.

    Az egyik Zbookunkat 2x kelett új házba rakni mert az oszt oylan minőségi volt hogy az első 5mm-t billent a másidik cmár csak 1-et... :D

    Akkor képzeld el, hogy konzumerben és ebben a kis Acerben házat sem tudsz cserélni, mert az összes csavarmenet kiszakad a topcase-ből is szereléskor és gyakorlatilag minden elemét cserélni kell :DDD Na az még milyen vicces :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz smc #90 üzenetére

    A nem unibody házas gépek alsó és felső részből állnak. Jellemző konzumer szokás, hogy a gépet egyben tartja még a patent, de belül már régen darabokra van hullva az egész, de még egyben tartjék az égiek.

    Ilyenkor jön egy ütés, karc, akármi és jön az ügyfél, hogy hát cserélni kéne az alsó vagy a felső felet. Semmi gond. Szétszerelés indul, majd szomorú bamba arccal lehet sopánkodni: az eredetileg 15k és munkadíjas bevatkozás 30k és másfélszeres munkadíjas lesz. Így lesz az olcsó notikából retek drága notika.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz smc #92 üzenetére

    Isten ments, hogy mindenki business gépet vegyen. Ember. Hát a havi lakhatásomat ilyen vackokon keresem meg :P

    Nekem csak a hülyeség csípi a szememet. Azt nem kedvelem, mikor ontja a nép magából a zinternetbe, mert most már lehet.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz smc #94 üzenetére

    Ja, hogy szőnyeg alá seprés módszer. Igazad van. Éljenek a köztudatba épített baromságok. Ebben az a jó, hogy ezeket el fogod tudni kerülni így. Na várjunk csak...

    Amúgy jó drágán dolgozol, nem csoda hogy jól keresel vele.

    Oszt' kis kezét csókolom, honnan a bánatosból teccik tudni, hogy mennyiért dolgozom? Elárulom: qrva kevés pénzért. Aki innen a fórumról ismer, nem csak ugat bele az éterbe tudja nagyon jól. Azért keresek jól, mert bűnmocskos sokat tolom heti 7 napban. Esetleg ekézzelek téged is, ilyenkor így szokás vagy akkor leszállunk a témáról?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz oszi666 #97 üzenetére

    Szerintem vonjunk le piacra vonatkozó általános megállpításokat 2 gép alapján.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Konyika #99 üzenetére

    Random bolt megteszi, a kicsi zugtól kezdve a hatalmas kiállítótermesig mindenhonnan vettem már ilyet. Laktárs olyat kapott, ami 0 órás volt, konkrétan mintha most hozta volna a futár a disztritől. Csak ezekhez a fránya keresőt is nyomni kell és kérdezni, nem sültgalambot várni :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #111 üzenetére

    Folyamatosan hűlyeségeket írsz.

    Mi mást írhatnék? Csak azt tudok.

    Fogadd már el, hogy valakinek elég a konzumer gép és nem egy német billentyűs üzleti.

    Te pedig azt, hogy lehet vásárolni magyart is.

    A másik A 10 évvel ezelőtti IPS panel , ami még nem led háttérvilágítású volt, semmivel nem jobb a mai TN film-es panelnál, főleg hogy folyamatosan csökken a lumen értéke is.

    No, itt az x-rite, mérek egyet én is, meg tedd meg te is. És összehasonlítjuk. Megfelel? :B

    Ha repülővel szeretnél utazni az a plusz 1-1.5 kg igenis számít és az az 5 óra akkus idő is, hiszen utazásra vettem.

    Ezért írtam olyan gépet is ami pariban van ebben a paraméterben is. Olvasás, olvasás, olvasás.

    Én nem tekergetem a gépem, tökéletesen elég a tejfeles pohár vastagság is, 2 éve semmi gondom a géppel.

    Senki más sem tekergeti. A 2 évedhez pedig további sok szerencséset. Irreleváns a mintavételed.

    Szerelni is tudom, feljebb írtam róla, de Te azt sem fogadtad el.

    Senki sem írta, hogy nem tudod szerelni. Értelmezd amit írnak mások.

    Nyugodj már le, nem erről szólt a cikk.

    Ki az ideges? Senki. Én csak a szerecsenmosdatást nem kedvelem.

    Igenis ráköltöttem 35.000 ft-ot, de nem tízéves alkatrészekre cseréltem.

    Mert ki cserélt itt 10 éves alkatrészeket?

    Intel 9260 wifi, 5.0 bluetooth, IPS panel, ami a legújabb fejlesztésű volt 2 éve, a Tied meg max e-ips lehet rosszabb esetben as-ips szép lila árnyalatokkal.

    Jajj, de kis aranyos. Továbbra is: én is mérek egyet a koloriméterrel, meg te is. Azt, hogy te szemre mit gondolsz meg találgatsz elég gyenge.

    És ha megszakadsz sem fogok másképp dönteni a jövőben sem.

    Legjobb ügyfélnek hívják ezt a kört.

    Ha arra lesz szükségem váltani fogok, tisztában vagyok a előnyökkel, hátrányokkal. A cikk írója sem ma kezdte, így őt se győzd meg, nem fogod tudni.

    Senkit sem cél meggyőzni. A baromságok köztudatból gyilkolása az only.

    grengor: Ezt a szakmai érvékkel alátámasztott hsz.-eid alapján mondod?

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz willy36 #114 üzenetére

    Erre a linkre akkor a koloriméterem fel tudom rakni és megmondja milyen paraméterekkel rendelkezik a te konkrét kijelződ? Király. Mennyivel egyszerűbb lesz ezentúl a dolgom ha kalibrálni kell. :K

    magyar billenytűkiosztású, mennyiből mennyi is van a hardveraprón?

    De kit érdekel a részarány? Ha neki az kell, azt veszi ami olyan. Ha nem olyan, csere és belekalkulálod az árba és úgy keresel. Ne legyünk már szobahőmérsékletű IQ-n.

    olvasd vissza magad és az utána levő kommentet, hogy nem akar hónapokig kotorászni ott.

    Megtörtént. 24 órán belül bármibe kapni fogsz magyar billzetet. Csak a szép gépet kell megtalálni és a kasszánál fizetni. Hónapok alatt én ultra ritka spéci konfigos gépeket is beszerzek, amikből tényleg alig volt eladva anno, nem egy tucatgépet.

    Különben örülj neki, hogy ennyi kókány ember van itt, mert abból élsz.

    A kökány azért kicsit más. Azt senki sem szereti. A legrosszabb, amikor javítani kell más munkáját.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz bobalazs #272 üzenetére

    Ez pedig azt jelenti, hogy? :B Leginkább azt, hogy feleslegesen töltjük az időnket ezzel, mert más úgyis jobban tudja, bár nyilván nem.

    Hogy nálad megy egy ebből 4 éve, pont ennyit jelent a példád. Egy centivel sem többet és max annyit igazol, hogy lottóznod is kéne :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz ryjack1868 #275 üzenetére

    Kinek a másodregjét tisztelhetjük? :DDD

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák