Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ryjack1868

    újonc

    válasz Tikakukac #274 üzenetére

    Tikakukac:
    Tudod nagyon vicces, hogy folyamatosan azzal pedálozol, hogy húúúú! neked micsoda Óriási Giga tapasztalatod van!
    Talán még hallgatnának is rád, de ez az orvosi lenéző stílus, hogy én tudom a tutit, mert én már milliót javítottam. Ezzel a fellengzős szar minden amit nem én ajánlok stílussal senkit nem fogsz meggyőzni, csak lejáratod magad.
    Miből gondolod, hogy Te vagy az egyetlen itt aki szerelésből él. Csak vannak akkik nem hencegnek minden 2dik hosszászólásban erről.
    A tesztelőnek egy kis, hangtalan gép kellett, egy olyan ami szerelés, buherálás nélkül tud alapból több mint 6 óra működést. Nem!! a Te gigászi gépeid ha szétfeszülsz sem tudnak ennyit egy új aksival sem.
    A te használd gépeidre is lehet pontosan olyan garit kapni, amire a szervízben azt mondják nem rendeltetés szerű használat és akkor ugyan ott vagyunk mint ennek a sok éves garijával.
    Az én hasam már görcsben van a röhögéstől, hogy micsoda őrületes vergődős híttérítést csinálsz itt, hogy meggyőzd a delikvenst mire van szüksége.
    Leírta, tudja. Nincsenek benne azok amiket Te is próbálsz erőlködni.
    Az hogy mi van egy business (minőségi) használt gépbe építve és mi van egy ilyenbe arról inkábbne nyissunk vitát.
    További kellemes erőlködést kívánok innen arulról oda fell neked!

Új hozzászólás Aktív témák