Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz M3Ny3'T #224 üzenetére

    Látom akkor még youtube-on sem nézted meg az AC3 desmondos végét.

    Az ME végén hosszú hónapokon át lehetett elmélkedni, értelmezéseket költeni köré (IDT és társai - szerintem amúgy sokkal jobb volt EC DLC nélkül, de itt tényleg ne menjünk bele újra, csak azért hoztam példának, mert ott háborogtak a vitatható befejezés miatt).

    Az AC3 vége viszont ugyan olyan kerek perec frankón megmondja a képünkbe a nagy semmit, mint a jelen cikkben a producer a magáét a PC játékosokról. Le sem tagadják, hogy egyszerűen összecsaptak egy semmitmondó véget.

    Persze nem izgultam rajta annyira, mint a Mass Effect-en, és nem is tartom olyan jó játéknak az AC-t, de azért elég szép történeteket költöttek nekünk itt is, főleg Ezio köré, ezért azt hittem lesz valami értelmes vége Desmond meséjének is.

    Persze lehet, hogy az AC4-ben (praktikusan akár már a legelején) van egy minimális helyreigazítás az AC3-at illetően is. Ez az egyetlen, amiért érdekel még egy kicsit, hogy ad-e valami kis mentséget az AC3-ra az AC4. De ebből a hírből is látszik, hogy ez a brigád nem mentegetőzik semmiért, csak a képedbe vágja, hogy "nincs és nem is lesz, kuss van".

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák