Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Youri

    veterán

    válasz [CsuCsu] #9 üzenetére

    Persze... Mert ha neked sz.r, akkor neked jó, mert ha neked valóban jó lenne, akkor igazából neked sz.r lenne... Micsoda egy diplomata...

    vg: a gamepod egy ilyen hely.... Ilyen kis közösségi, wanabe netes újság. Ha nem a PH-hoz tartozna, rég eltűnt volna... A szerzői vélemény nem elhanyagolható tényező egy cikkben, de annak is megvan a formája

    [ Szerkesztve ]

    RTX ON

  • Dilikutya

    félisten

    válasz [CsuCsu] #9 üzenetére

    Tekintettel arra, hogy valószínűleg a többségnek még nincs full HD monitora, és az oda szükséges gép is átlag fölötti, így ez a kijelentésed nélkülöz némi valóságot. Az újabb WS monitorok között is sok van, ami még nem full HD-s, és szerintem sokan vagyunk, akik nem cseréltük le a 17-19 colos LCD-t sem (mert miért is?), amiknek 1280*1024 a natív felbontása, nagyobbat nem is tudnak.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz [CsuCsu] #27 üzenetére

    Én például vehetnék nagyobb monitort, de minek, a jelenlegi tökéletesen jó munkára és játszani, egy igazán full HD-re kihegyezett PC pedig úgysem áll össze 100 ezerből.
    Megjegyzem, a legtöbb ember, akinek telt erős PC-re, baszik venni 10k-s játékokat, egyszerűen azért, mert csak. Én mondjuk személy szerint pedig azért baszok venni 10k-s játékot, mert a 2011 őszén megjelent Dead Island már csak 1999 volt a Media Marktban. De mintha Crysis 2-őt is láttam volna korábban már nem 10k-ért. A megjelenéskori árak valóban irreálisak, de a legtöbb játék 1-1,5 éven belül fele-, negyed-, ötödannyiba kerül, és ebben például az EA is az élen jár. Lehet, hogy van egy csúnya sárga csík EA Classics vagy fehér csík LV felirattal a borítón... de na és... A legtöbben ennyiért sem fogják megvenni. Mondjuk van az éremnek másik oldala is, 10k-ért eleve bűn megvenni valamit, ami egyszeri végigjátszást ér, viszont az ilyet az ember a warezos "demóvégigjátszás" után sem fogja megvenni, akkor se, ha egyébként szokott így játékot venni. Csak kár, hogy ezzel nem a fos PC játék hal ki, hanem az egész, és jönnek a ratyi konzolportok nagy felbontású textúra nélkül gagyi dumákkal a minőségi programok helyett. Mivel pl. a Skyrim és a Diablo 3 is egészen pofás eladásokat ért el, ne mondja senki, hogy PC-re nem vesznek játékot.

    100k-s gépre visszatérve: mai napig azért nincs videókártya a gépemben, mert mint kiderült, 1280*1024-es felbontáson az APU tökéletesen működik a legtöbb esetben high beállításokkal is játszható sebesség mellett, ez pedig eleve indokolatlanná teszi a videókártya megvételét, mivel napi 1-2 óránál többet sajnálok játékra elcseszni, munka mellett be kell osztani a szabadidőt okosan.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz [CsuCsu] #9 üzenetére

    +1

    Ez a nyilatkozat a nonszensz kategória csúcsa. Eddig abban a hitben voltam, hogy a Crytek csapatnál senki nem nézi jobban hülyének a PC játékosokat, de ez a szerencsétlen flótás most erősen rácáfolt. Ez már olyan brutális mértékben a pofátlanság és arcon köpés kategória végső határát súrolja, hogy már bicskanyitogató.

    Gyakorlatilag azt találta mondani ez az ember, hogy a PC-seknek nincs szükségük szebb grafikára, mert az egyenlő a rosszabb játékélménnyel. Ilyen szánalmas és nevetséges üres kifogásra szerintem még a Crytek sem merne vállalkozni.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák