Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz [CsuCsu] #27 üzenetére

    Én például vehetnék nagyobb monitort, de minek, a jelenlegi tökéletesen jó munkára és játszani, egy igazán full HD-re kihegyezett PC pedig úgysem áll össze 100 ezerből.
    Megjegyzem, a legtöbb ember, akinek telt erős PC-re, baszik venni 10k-s játékokat, egyszerűen azért, mert csak. Én mondjuk személy szerint pedig azért baszok venni 10k-s játékot, mert a 2011 őszén megjelent Dead Island már csak 1999 volt a Media Marktban. De mintha Crysis 2-őt is láttam volna korábban már nem 10k-ért. A megjelenéskori árak valóban irreálisak, de a legtöbb játék 1-1,5 éven belül fele-, negyed-, ötödannyiba kerül, és ebben például az EA is az élen jár. Lehet, hogy van egy csúnya sárga csík EA Classics vagy fehér csík LV felirattal a borítón... de na és... A legtöbben ennyiért sem fogják megvenni. Mondjuk van az éremnek másik oldala is, 10k-ért eleve bűn megvenni valamit, ami egyszeri végigjátszást ér, viszont az ilyet az ember a warezos "demóvégigjátszás" után sem fogja megvenni, akkor se, ha egyébként szokott így játékot venni. Csak kár, hogy ezzel nem a fos PC játék hal ki, hanem az egész, és jönnek a ratyi konzolportok nagy felbontású textúra nélkül gagyi dumákkal a minőségi programok helyett. Mivel pl. a Skyrim és a Diablo 3 is egészen pofás eladásokat ért el, ne mondja senki, hogy PC-re nem vesznek játékot.

    100k-s gépre visszatérve: mai napig azért nincs videókártya a gépemben, mert mint kiderült, 1280*1024-es felbontáson az APU tökéletesen működik a legtöbb esetben high beállításokkal is játszható sebesség mellett, ez pedig eleve indokolatlanná teszi a videókártya megvételét, mivel napi 1-2 óránál többet sajnálok játékra elcseszni, munka mellett be kell osztani a szabadidőt okosan.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák