Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Én ettől a projekt-től nagyon félek, mert a mai napig senkinek sem sikerült jó játékadaptációt készíteni. A Doom annyira pocsék lett, hogy nem tudom, hogy sírni vagy nevetni kéne rajta. Uwe Boll filmjeiről még csak ne is beszéljünk, mert nincs értelme. :)

    Ha viszont tényleg szándékoznak egy mozifilmet készíteni belőle, akkor mindenképp a Valve-nak kell csinálnia, hiszen ők tudják a legjobban megteremteni azt az univerzumot. Engem személy szerint r*hadtul nem érdekel, hogy nem egy profi hollywood-i csapat illetve rendező készíti, akik azt se tudják mi ez a játék. Az se érdekel, hogy a "nagy filmkritikusok" mit mondanak rá, csak az a lényeg, hogy olyan legyen, mint a játék és ezt a Valve képes egyedül összehozni. Na persze abban nagyon reménykedem, hogy a Valve srácai jó sokat nézték az Escape from CIty17 nevű remekművet.
    Ha már itt tartunk lehet az a lenne a legjobb ha felkérnék a a Purchase Brothers-t, hogy csinálják meg a filmet.
    Szóval ha a Valve saját maga készíti a filmet, akkor szerintem nagyon is jó lesz, pontosabban bizakodom benne. A játékaikban az átvezetők kiválóak.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák