Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz kcsa #44 üzenetére

    Pedig legalább háromszor leírtam, hogy nem azt akarom elérni, hogy visszavonják a döntést, lehet négyszer is, nem olvasok vissza emiatt, csak szeretem volna kideríteni mivel győzték meg a házigazdákat(jó lehet ez még valamire nekem is :DDD).

    (#43) krizmo_: Rendben, akkor konkrétan leírom: Semmi bajom nincs azzal, hogy nem értesz hozzá, azzal sem, hogy a lossless-t jelölted be, egy nyilvánvalóan rossz logika alapján, mégis elfogadták jónak a válaszod, csak is kizárólag azért említettelek meg kcsa fórumtársnak intézett hozzászólásomban, mert te sem olvastad el a hozzászólásom rendesen és így válaszolsz, vonsz le következtetéseket, alkotsz véleményt valakiről. Már ne haragudj, annyi fáradságot nem veszel, hogy a vitapartnered mondandóját elolvasod, értelmezed, vagy ha ez nem megy rákérdezzél, hogy mire gondolt, mert nem világos, hanem rögtön „beszólsz”(nem volt durva!!, sőt talán még beszólásnak is túlzás nevezni), holott nem is eset neked a másik. Na ez a bajom, és mielőtt bármit is mondasz erre, nem vagyok dühös, nem haragszom rád semmiért, csak szeretném ha rendesen elolvasnád amit odaírok, semmi több, ez szerintem a minimum alapja egy vitának. Ha netán megbántottak a tények leírásával, ne haragudj, meghívlak egy sörre, meg kcsa-t is visszahívom ha már Ő is meghívna rá, csak hogy világos legyen, nem veszekedés részemről ez az egész, hanem vita. Jobb is lenne egy bambi mellett ezt megvitatni, mint ebben a rohadt meleg szobában gondolatátvitelre rábírni a billentyűt, több de inkább kevesebb(ahogy látom) sikerrel. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák