Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz AxBattler #16 üzenetére

    Hát én mondjuk ideges nem vagyok, csak nem értem. Vagy ha mindenáron akartak egy ilyet, akkor tehettek volna mellé egy másik variánst is egy kicsit más (kommerszebb alkatrészeket benyelő) kialakítással. Számos más cégnél van erre példa... Egy ilyen például bármikor jöhetne az asztalomra (bár ez még csak terv)... :K

    Csak azért nem értem, mert ha ennyire "a méret a lényeg", akkor miért az ATX vonal, ha meg nem akarták a legkisebb házat létrehozni, akkor meg miért nem fért már el akkor az a pár plusz milliméter? A logisztikai és csomagolási oldalával tisztában vagyok, hogy mennyit jelenthet pár centi ide, vagy oda, de basszus egy 80k-s ház árába ez férjen már bele, ha egy 5k-s ATX ház árába belefér, még ha ez utóbbiból valószínűleg többet is adnak el. :B

    Amúgy igen. Ennyire már szerintem ismersz, hogy a sarokcsiszoló, Dremel és fúrógép a barátom, tehát persze megoldom amit megkövetel a haza épp ezért szeretem magam tervezni és készíteni a házaimat, de hát na, attól még van véleményem a bolti házakról, még ha nem is fogok venni a közeljövőben sem... :P

    (#17) Balika911: nekem ez most valahogy becsípődött, hogy ezek miatt nem tetszik annyira... :P ;] És egyébként nekem tetszik magasabb kialakítással is az ilyen HTPC kuckó, ha cserébe elterjedtebb alkatrészeket is benyel... Merthogy van kisebb toronyhűtőket benyelő HTPC vonal is... Nekem ez a szimpatikusabb...

    Ez mondjuk pont uATX alaplapot fogad, szóval ugyanezen kialakítás, csak ATX lappal még arányosabb lenne...

    Itt van még egy másik kuckó is az Origen műhelyéből... Ez már ATX lapokat fogad. Mondjuk ez sem tömegtermék az biztos az ára miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák