Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz imibogyo #15 üzenetére

    Sokáig én is idegeskedtem a gyártók ilyen bénázásain, de aztán rájöttem, hogy fölösleges: elég nagy a piac, valami úgyis lesz, ha mást nem, Dremel-lel.
    Silverstone mindig ott van a listán, ha letisztult, elegáns HTPC ház kell, emészthető áron.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • #72042496

    törölt tag

    válasz imibogyo #15 üzenetére

    Tudom, hogy nem lehúzásból írtad. De egy klasszikus toronyhűtő egyik fekvő házba sem fér bele. Bármilyen hasonló házat is akar az ember, ezt nem lehet megkerülni. Tetszik vagy sem, ez ezzel jár. :)

    Az ODD nyílás nekem is szúrja a szemem ott, a SATA csatolós slot-in notebook meghajtó is elég ritka. De ez HTPC házaknál valamiért mintha trend lenne, illetve az összes ODD-s Streacom házon is ilyennek van nyílás. Nem jön be.

    A passzív 750 Ti-t nem néztem, de a Palit passzív 1050 Ti-je például magas bele. Ráadásul éppen a PCIe sínek fölött (vagy éppen a PCI sínek vonala mellett) van a perem, amire ráfekszik a fedlap, az is levesz valamennyit. Alighanem ebbe vagy nem vesz túl bika VGA-t az ember, vagy referencia NYÁK + vízhűtés. Egy 3-4 centivel magasabb konstrukció már nem biztos, hogy jól nézne ki szerintem.

    Ha optikai meghajtós ház, az a Jonsbo amit linkelél jobban tetszik (nézegettem is, de túl régi konstrukció), illetve a Lian Li PC-C60 ami még bejött. De mindegyiknél jobban tetszik a letisztult (üres) előlap, optikai meghajtó és kivezetések nélkül. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák