Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz #72042496 #12 üzenetére

    Mint írtam én sem lennék bajban (top-flow hűtőt használok már hosszú évek óta (ráadásul full passzív a gépem) és nincs dedikált optikai eszközöm sem), de a nagy-átlag tulajdonosok a toronyhűtőikkel és a nem slot-in rendszerű optikai eszközeikkel abban lennének (bár valószínűleg nem is ők a célcsoport értem én, csak úgy végigfutott ez az agyamon).

    Persze elfogadom azt is, hogy aki már ilyen házra költ, annak ez férjen bele. De én mindig utáltam azt a mentalitást a gyártók részéről, hogy "ha az én házamat akarod, akkor cserélj még járulékos dolgokat" is. De basszus ha én csak házat akarok cserélni és pont ez tetszik? Ezért megéri figyelmen kívül hagyni a nagy-átlag gépparkok összetételét? Még lehet valaki a 60-80k-s árat is esetlegesen lenyelné, de ha még két dolgot kell mondjuk cserélni máris 100-110k lesz a móka. Szerintem ez azért sokaknak nem mindegy.

    Baromira bejön a ház egyébként... Az árán kívül... Ezt szögezzük le. Tehát nem azért mondtam amit, csak hogy belekössek, de ezt tök elegáns kinézettel meg tudták volna oldani normál optikai meghajtóval és mondjuk 35 mm-el magasabb házban is (na jó a linkelt konstrukciót most képzeljük el eltolt optikaival, hogy ne akadályozza a cpu hűtőt és egy kicsit magasabb kialakítással, de csak szemléltetésnek szántam, hogy attól, hogy nem slot-in még lehet elegáns, tehát nem értem miért ezt erőltetik). Nagyon szeretem az alumínium konstrukciókat, volt egy U2-m is és anno nagyon rákívántam a kis házra is, amit radi8tor-nak alakítottam át... Nagyom komoly a minőségérzete az ilyen házaknak. Legalábbis számomra... :B

    DE a dVGA befoglalóit nem is néztem... Azzal én is bajban lennék (ezt meg mondom őszintén nem is figyeltem), mert a passzív GTX750Ti-nek baromi magas a bordája. Ezért kellett az egyedi házamat lecserélnem, mert nem fért bele. :B :DDD Szóval most egy átmeneti kuckóban van a konfig, ami majd a tervek szerint bambusz borítást fog kapni és füstüveg oldallapokat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák