Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Dark Archon #23 üzenetére

    "A másik hülyeség a fejlesztés. Nincs hely az inventory-ban, de előtted mondjuk egy hangtompító: az életben is úgy csinálnád, hogy kipakolsz valamit a zsákodból, hogy aztán bele tudd pakolni a hangtompítót, hogy aztán a - fura mód szintén - a hátizsákodban levő pisztolyra rátekerd? "

    Nem tök egyértelmű?! :D
    Nincs ezen mit ragozni, elavult, gagyi megoldás és kész. A játék király volt, de tele van ilyen kis bénaságokkal, mintha tényleg 90-ben lennénk még.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Ilsyde

    őstag

    válasz Dark Archon #23 üzenetére

    Nem kell minden szart felszedni es akkor nincs gond!

    :DDD

    Pedig pont ez volt a kihivas az eredeti Deus Ex-ben is. Nem vihettel magaddal egyszerre mesterloveszt, raketavetot, RPG-t meg shotgunt mert nem volt helyed a cuccok merete miatt.

  • hunbi

    tag

    válasz Dark Archon #23 üzenetére

    " de ezt a HR-ben hazavágja, hogy nincs egy "láda", ahova el lehetne tenni a felspécizett cuccokat, hanem újra meg kéne venned, ha eldobtad, mert már egyszerűen nem tudtad felvenni, amit akartál."

    Pedig van. Bármit amit a hotelszobában otthagysz azt megtalálod később ugyan ott. Elsőre nekems sem esett le, de aztán már bespájzoltam a szobába mindenfélét, úgy nézett ki mint egy ikonikus terrorista főhadiszállás. :D
    Az más kérdés, hogy miért tettem így, mint egy szorgos pocok. Azt gondoltam, hogy majd mindig a küldetésnek megfelelő cuccot viszem, de igazából mindig csak a lopakodós cuccot pakoltam be, meg egy rakétavetőt biztos ami biztos. :D

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Dark Archon #23 üzenetére

    " Nincs hely az inventory-ban, de előtted mondjuk egy hangtompító: az életben is úgy csinálnád, hogy kipakolsz valamit a zsákodból, hogy aztán bele tudd pakolni a hangtompítót, hogy aztán a - fura mód szintén - a hátizsákodban levő pisztolyra rátekerd? "

    Na most szólj hozzá, ezt pont így csináltam. Ha találtam valami érdemleges upgrade-et, akkor ott helyben kidobáltam ezt-azt az inventory-ból, be az upgrade, fejlesztés, majd a többi cucc vissza. Mi ezen az extra?

    Az inventory pedig egy nagyon egyszerű dolgot jelképez: Adam Jensen fizikai erejét, teherbírását. Ahogy a DX-ben JC-jét. De ha ez zavar, akkor mondjuk próbáld ki a Hidden & Dangerous-t. Nem mai játék, nyilván emiatt elavult dolog is az benne, hogy az egyszál bél emberek nem bírnak el 3-4 20kg-os hk aknát. Ráadásul ott még nem is egyforma az összes csapattag lőkészsége és egyebek. Szólj hozzá, a mesterlövész célt tud téveszteni. Félelmetesen őskövület szemlélet, hogy egy ember nem tud magával vinni egy egész fegyverraktárat.

    Minimális gondolkodással egyébként elsőre rájön az ember mi mire lehet jó. Lopakodáshoz pl nem kell Laser rifle vagy RPG.

    A DX és a H&D próbálja a valóságot közelíteni ilyen szempontból. A Crysis meg egyáltalán nem. Ahogy a Diablo és egyéb hack and slash-ek ládája sem éppen jó példa. Ha Te otthon beraksz valamit a ládában, akkor Taktabuktafán, Timbuktuban és a Bahamákon levő pont ugyan olyan ládában is ugyan azok a dolgok lesznek? Mert akkor értelme nincs kamionokat, vonatokat, hajókat építeni. Ha valamit el akarsz juttatni A-ból B-be, akkor csak berakod a ládába, és már ott is van. Te is utazhatsz így akár. Bebújsz a ládába és erősen gondolsz rá, hogy hova akarsz menni. 1s múlva ott mászol ki. Egy fantasy világban játszódó játékban még elfér ez, de egy a képzeletbeli jövőben játszódóba nem. Még a Star Trek-ben sincsenek ilyen ládák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák