Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunbi

    tag

    válasz Dark Archon #23 üzenetére

    " de ezt a HR-ben hazavágja, hogy nincs egy "láda", ahova el lehetne tenni a felspécizett cuccokat, hanem újra meg kéne venned, ha eldobtad, mert már egyszerűen nem tudtad felvenni, amit akartál."

    Pedig van. Bármit amit a hotelszobában otthagysz azt megtalálod később ugyan ott. Elsőre nekems sem esett le, de aztán már bespájzoltam a szobába mindenfélét, úgy nézett ki mint egy ikonikus terrorista főhadiszállás. :D
    Az más kérdés, hogy miért tettem így, mint egy szorgos pocok. Azt gondoltam, hogy majd mindig a küldetésnek megfelelő cuccot viszem, de igazából mindig csak a lopakodós cuccot pakoltam be, meg egy rakétavetőt biztos ami biztos. :D

  • hunbi

    tag

    válasz Dark Archon #50 üzenetére

    Én értem amit mondasz, és tényleg voltak benne bakik.
    Csak szerintem sokan nem veszik fel ugyan azokat a dolgokat mint hibát. Szerintem hozzám hasonlóan a régimódi játékokon felnőtt játékosok azok akiket ez nem annyira zavar.

    Elfogultak vagyunk. Nekem pl egy ilyen régimódi hátizsákos megoldás már alapból pozitívum, még akkor is ha lehetne rajta javítani. És azt gyanítom, ez egy reflex reakció arra, hogy manapság hogyan oldják meg az ilyesmit.
    Gondolhatok itt a páncélhegyekkel a hátizsákban rohangáló dovakhinra, vagy a felvehetetlen felszerelésű ellenfelekre egy csomó játékban, esetleg a witcher 2 félórát hátizsákban turkálós csodájára (A skyrim hasonlóképp / de már van rá mod, a witcher meg némiképp javult ezen a téren) Ha már itt járunk tudja valaki mi a redves fenéért nehezebbek az elf mesterművek mint a törp husángok?
    Aztán ott az xcom amiből meg kiszedték az inventoryt. Van egy elsődleges csúzli egy másodlagos, és vihetsz egy felszerelési tárgyat. Elnézést a károgásért, de bármelyik nap lecserélném egy régimódi kockásfüzet szerű hátizsákra. Persze nem egy az egyben a '90 es évekből ismertre, amit minden küldetés előtt minden katonának külön meg kellett pakolni. :DDD
    A ME3 pl ebből a szempontból tetszett, lehet, hogy nem volt hagyományos inventory, viszont a játék jellegéhez jól passzoló kiegyensúlyozott rendszert csináltak. Vihetsz akár minden fegyvertípusból egyet, de a súly kihat a képességhasználatra.

    Jól elkalandoztam. Bocsi.

Új hozzászólás Aktív témák