Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz quailstorm #94 üzenetére

    Az tény, hogy az akku a achilles sarka az összes készüléknek. Hogy zöldfülű lennék mobilos ügyben? :D Nokia 2110-el kezdtem ;) Végigéltem pár évet, elég jól látom, hogy mi merre is mozdult. Mondjuk divattelefonok sosem érdekeltek, mindig is a funkció volt az elsődleges. A CAT telefonok egy rakás hulladékok, gyk a név az ami eladja őket, semmit sem tudnak felmutatni, amit ne tudnék reprodukálni egy bármilyen vízálló mobil és egy hozzávaló Lowe-mei tok kombinációjával, olcsóbban. Egy érdekes dolog van bennük, az infravörös kamera, de az is inkább csak demo, mint használható eszköz. Azt a kifejezett célt, amit én tűztem ki, azt már írtam, hogy nagyon kevés készülék tudja. Ami pedig minden szempontból megfelel, az csak a Sony Compact. Túl specifikusan használom a telefont, ezért az én véleményem nem fog számítani. Pl. nem is fotózom egyáltalán telefonnal. Ha véletlen mégis, az is csak dokumentációs jelleggel valami, ami a munkámhoz hirtelen kell. Fotózni fényképezőgépet használok.
    Ha engem kérdeznének az ideális telefonról, az tuti orbitális bukta volna, mert ez emberek 98%-ának biztosan nem tetszene. Kb. akkora lenne, és úgy nézne ki, mint a "szépemlékű" Sony-ericsson Xperia X1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák