Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz Zanik #31 üzenetére

    Nem játszom FPS-t, így nálam nem annyira fontos a bill. + egér kombó.

    (#32) wednesday: Ahogy leírtam az elején is, "felnőttem", nem annyira érdekel már a kinézet, szín és hasonlóságok. Leülök, játszok, ennyi.

    (#34) Picco: Az, hogy generáció váltáskor lecseréltem az aktuális processzorom, 10-20 ezer forintomba került 1,5 évente. Akár tekinthetjük is egy PSN Plus előfizetésnek. Semmivel nem lennék előrébb, ha 2-3 évente cserélnék, mert akkor annyival többet kéne rá költeni. Relatív, hogy "kivel van a baj".

    Kezd egy kicsit nonszensz lenni, hogy ha valakinek nem telik TOP gépre, akkor a fórumon megkapja, hogy miért akar fullhd-ba 60 fps-l játszani. Ha meg (esetemben), nem a pénz és a gép számít, akkor minek költök ennyit gépre. MINDENKI MÁS. Miért kell azt megmagyaráznom, hogy ennyit költöttem gépre? Meggyőzött a PS4 Pro, eladom/eladtam a nagy gépem és innentől konzolon játszok, mert ez a cél.

    (#35) tecsu: Tökéletes élmény? Kinek mi jelent tökéletes élményt? Szeretem a Mariot, az eredetit. Egy sz*r telefonon elfut már, még is tökéletes élményt nyújt. Engem nem érdekel, hogy most 30, vagy 60 fps-l megy a játék, vagy a háttérben egy szekrény pixeles, fusson, élvezzem.

    (#37) TCr: +1. Mivel én most váltok konzolra, azért lesz a Pro verzió.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák