Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz kelzsoca #9 üzenetére

    "Mondd el mi a telefon"
    - na ezt most nem értem... :DDD

    abszólut nem vagyok semmilyen márka rajongója, nokiával kezdtem anno, majd volt SE , aztán samsung is, most pont egy LG Renoirt nyúzok, amivel mérsékelten, de elégedett vagyok (tehát szó nincs róla hogy ezt hibátlan telefonnak tartanám... mint ahogy eddig egyik telefonomat sem)

    szeretném egy jó androidos telefonra lecserélni, csak arra még várni kell :(

    bár most az LG arena elgondolkodtatott, vagy a Viewty Smart,
    a SE Idou is egész szimpatikus, már ha ki jön, és már ha annyira jó lesz mint a specifikáció
    amit még jó telefonnak tartok az az Omnia HD vagy újabb nevén I8910i
    kb. elvárnám a nokiától hogy legalább az utóbbi szintjét üsse meg...


    "Vagy mondj egy típust ami ebben az árkategóriában jobb vétel lehet mint a Nokia 5800-ás telefon!"

    - minden telefon ami ebben az árkategóriában van jobb, mert nem röhögnek ki vele, ha egy értekezleten előveszed :C
    azt elismerem teljesen hogy akinek a külső nem szempont az lehet hogy jól jár vele
    de nem tudok ki bújni a saját bőrömből, én hányok tőle, mint ahogy az egész nokia stratégiától, ez van...
    (már az n95nél is a legszarabb minőségű műanyagból pakolták össze a telefont, de ott legalább a telefon tudása nagy dobás volt... az 5800 esetében még ez se igaz)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák