Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz viktorhu #26 üzenetére

    Kiforgatod a hozzászólásom, nem mondtam meg senkinek mit csináljon, én a hatásairól írtam, Amerikában legalább már eljutottak oda, hogy Coach Trainerek két tanóra között elmondják pontosan azt a gyerekeknek, amit szerinted nem csinálnak, hogy igenis menjenek és focizzanak, éljenek a valóságban offline. Az hogy ebben a mindentől lemaradt keleti blokkban te ezt elképzelhetetlennek látod megértem, de a fejlettebb országokban már dolgoznak azon, hogy maga a facebook ne jelentsen többet, mint ami.
    Több, mint 20 évet éltem Amerikában, és tudtam kommunikálni a szülőkkel facebook nélkül ... Egyáltalán nem félek a facebooktól, de teljesen másról szól, és másra használják az emberek 90%-a, mint amivel te próbálod védeni. Az én gyerekeim életéből ki fog maradni, mert rohadt káros, és szétcseszte a teljes társadalmi normákat, leépített olyan attitűdöket, amik nélkül egy sérülékeny, depresszív fiatal generáció nevelődik ki.
    Nem győzködlek, de a példád nem állja meg a helyét, vagy csak nagyon kis százalékban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák