Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Micsurin #155 üzenetére

    Nekem két évig volt S9+, most DeX-en való médiafogyasztásra van használva, nem volt tokban egyáltalán. A hátlap nagyon tudott karcolódni, hiába vigyáztam rá, érdekes az előlap egyáltalán nem. Talán egy kisebb karcot szedett össze, de azt is a káván. Ami rendkívül illúzióromboló volt, hogy a kamera és ujjlenyomatolvasó közti keret minősége az ami kritikán aluli, arról teljesen lekopott a festék.

    Ezen kívül makulátlan volt, egészen pár hónappal ezelőttig, amikor kiesett a farzsebemből a betonra és szilánkosra tört a hátlapja szegénynek.

    Most megint iPhone van, ez is elképesztően össze van rakva, én nem érzem azt, hogy ez bárhol elkezdene majd kopni, de ezt majd az idő eldönti. Az 5S-en sincs egy kopás sem, akkor feltételezem ezen se lesz.

    __________________________

    Műanyag hátlap. Nem feltétlen gáz, ha jól meg tudják csinálni. Nekem volt remek fogású műanyag telefonom is és pocsék is. Többnyire inkább az utóbbi volt jellemző, de például anno az LG KP500 - igaz papírvékony - műanyagja teljesen puha, kellemes tapintású volt. Volt Honorom is, na annak igazi Pepsi flakon hátlapja volt, minősíthetetlen.

    Az üveggel egyetlen hatalmas gond van, elképesztően gyűjti az ujjlenyomatot. Persze törik is, de vigyázni kell a telefonra és nem fog összetörni. Nekem is összetört, nem okoskodok, de az én hibám volt az is.

Új hozzászólás Aktív témák