Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz dergander #5 üzenetére

    Nézd, hivatalos AMD driver sincs még. És én mint végfelhasználó kész működő produktumot szeretnék kapni, azt és úgy ahogyan ígérték. Én felfogtam, hogy nem kell 40%-os teljesítménynövekedést várni. És igen StarSwarm-ban is javulást hozott a Mantle. De azzal kitörölhetem a hátsómat. Hiába nézegetek egy techdemo-t, attól még használható játék nincs hozzá. Bugglefield4 esetében nem a Mantle a hibás, az a játék egy vicc. Megértem, hogy ott nem az AMD a hibás. Viszont annyira fel lett spanolva mindenki, hogy vártuk a megváltást. Erre minden patch, driver csúszik, TrueAudio sehol (mondjuk, az nem kapcsolódik szorosan a Mantle témához.) Erre értettem én, hogy a nagy start helyett, óriási pofáresés lett a vége.

    A Microsoft féle DirectX-től sem várok sokat, ők se a tökéletes termékeikről híresek. És mivel a DirectX-nek több (vagy az összes) hardverrel kell együttműködnie ezért nagy megváltás attól sem várható.

    Az Nvidia részéről pedig számomra irreleváns, hogy mit találnak ki. Az utóbbi időben számomra minden lépésükről csak a pénzéhesség sugárzik. Mikor az AMD megkereste őket, és más hardvergyártót az alacsony szintű hozzáférés közös kifejlesztésével kapcsolatban, ők visszautasították azt. Most akkor ne verjék a mellüket, hogy hajlandóak mégis megcsinálni.

    Becsülöm az AMD-t nagyon szimpatikus, hogy ők legalább megpróbálták, csak rossz volt a kommunikáció. Túl nagyra volt fújva előzetesen ez a dolog, és nagyot pukkant. Persze semmi sincs veszve, ennek a dolognak idő kell. De most még csalódott vagyok.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák