Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fesii

    aktív tag

    válasz 8th #44 üzenetére

    Ha meghal a merevlemezed egy életre megáll az élet....
    Nem vagyok nagy felhőfan... Meg jelenleg a biztonsági mentés részre cuppantatok rá, de ti még egy email-t nem küldtetek el? Valószínű nem nézik meg tényleg.. :Y facebook-on vagy akár itt hányszor, irtatok le olyat ami magánszféra és nem akarod meglátni egyik oldalon se..
    Mostanság a napi... féle oldalakon tele van facebookos bejegyzéses képekell. Hány olyan poszton röhögtél amikor egy drogbox-ról vagy email-ről csináltak printscreent?
    Én még egyszer sem. Ennek annyi az oka, hogy szigorúan csak olyan emberekkel osztom meg akikben megbízok. Facebook-on ez nehezebben megoldható.
    Azzal, hogy egy email-emet sem láttam még egyik oldalon se az azt jelenti, hogy a google bizalommal kezeli a leveleimet.
    Az, hogy egy "robot" elolvassa a leveleidet és ebből neked a megfelelő reklámokat jeleníti meg azzal nem értem mi a gond, de oké legyen probléma. Akkor fizess az email fiókodért csak havi 500ft-ot és így nem kell elolvasni a leveleket így nem lesz reklám se mivel a bevétel megvan a havídijból

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák