Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    Nem szimpatikus lépés, mert nem tudjuk mi lesz vele ezek után, de ez még elsülhet pozitívan is!

    Nekünk az a lényeg, hogy működjön és minél előbb kész legyen ütőképes állapotban ugye?

    Na ugye, hogy ugye! Neki van pénze játékfejlesztőket is "venni" mellé ha úgy tetszik divatosabb nevén támogatni játékfejlesztő csapatokat, hogy termékét nagy címekkel is népszerűsítsék :) Ha így lesz akkor majd többen veszik, ha többen veszik többet gyártanak, ha többet gyártanak akár olcsóbb is lehet. Viszont nem ez a nagy előnye. Többen veszik akkor több nagy név csatlakozik a projekthez és fejleszti játékát egész franchise-t épít rá és nekünk jobb lesz, mert jobban több játékkal több alkalmazási területen tudjuk használni. Trollkodni viszont most divatos. Neki volt pénze nekünk legyen szerencsénk.

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

  • kigyi_23

    addikt

    válasz Tazsam01 #41 üzenetére

    Jó lemaradtál az anyagi résznél, nézd a másik oldalt ami nekünk jó, nem az a lényeg, hogy 300 vagy 280 dodó, hanem a felhasználási területek bővítése a húzócímek megnyerése a fejlesztők megnyerése, hogy igenis fejlesszenek a nagy nevek erre is. A termék piacra kerülésének ütemterve esetleg korábbi időpont is elképzelhető, ha van pénz a fejlesztésre.

    Köszönöm, hogy csodálsz nekem ez természetes dolog, hogy örülök a másik jólétének. Nincs vele gondom, hogy a másik embernek megy a szekér attól nekem rosszabb még nem lesz feltétlenül és nem kell ezért fújnom rá. A baj az, hogy az én tehenem meg döglött dögöljön meg a szomszédé is felfogás van érvényben :(
    Ne azt nézd, hogy a másik ebből megszedi magát ne azt keresd, hogy ez neki mennyit hoz a konyhára... Kocsit sem azért gyártanak, mert az nem hoz a konyhára egy fillért sem, de papír zsebkendőt sem ebből a célból :) Most akkor rájuk is mindenki fúj, hogy na ezek megszedik magukat az én náthámon? Akkor most fújnak, hogy ők aztán abba nem fújnak?

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák