Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz wjbhbdux #128 üzenetére

    Facsét nem, adblocker-t használok. Ennek ellenére - én balga - elindítottam a YouTube-ot a mobilomon (sajna nincs rajta root jogom). Kaptam is az arcomba a Jobbikos reklámokat. Ez persze még akkor volt mikor még Simicska tömte őket pénzzel.

    " ... pedofil videot feltöltögető oldalt ... "
    1. A videó nem volt publikus
    2. A tartalom ugyan pedofil volt, de a szereplők - és az "akció" - ki volt kockázva
    3. A másik felet a Google meg sem hallgatja. Minden szó nélkül törli a felhasználóhoz köthető teljes tartalmat. Nem ám csak a YouTube videókat! Mindent (is)! A helyi Google "boss" is csak pingvinezni tudott. Nincs ráhatása, ne tudja mi történt. Visszacsinálni nem lehet, fellebbezésnek magyarázkodásnak helye nincs. Ezt nevezik véleménydiktatúrának.
    Ja, utána új account-al megpróbáltak pár videót feltölteni, pár nappal később az is ment a levesbe. Persze ezt lehet az index-en, a 24.hu-n vagy ahol tájékozódsz lehet nem így írták le, szóval nem neheztelek rád, ha mindezekről semmit sem tudsz ...

    (#130) Narxis
    " ... a magyar kormányra egy üres kartondobozt nem mernék rábízni."
    Nem állítom, hogy tökéletesek. Köztük is van pár sunyi alak. De, mégis a rendszerváltás óta legsikeresebb kormányáról beszélsz.
    "Kezdeményezzék az EU megfelelő intézményeinél ... " - annál az Eu-nál, ahol ha kell újra szavaztatnak mert "nem jó" eredmény jött ki, vagy épp megváltoztatják a szavazás szabályait (ld. hová számítanak a tartózkodó szavazatok)? Vagy annál, amelynek regnálása alatt kiléptek az angolok? Talán majd az új gárda jobb lesz, de a régi egy vicc!

    (#133) dabadab
    " ... linkelni olyat, amikor pl. Fekete-Győr András megszólalhatott az MTVA-ban."
    Nem tudok, de ennek gyanítom nem az általad emlegetett - nem létező - cenzúra az oka. Találtam viszont egy ilyen kínos videót. Na, ennyit tud a Momentum ...
    Tegyük fel, hogy én mint egyszerű királyi TV-néző, sosem hallottam még a Momentumról. Ekkor megpillantom ezt az elsőre szimpatikusnak tűnő fiatalembert, akit úgy konferálnak fel, hogy ő most elő fogja adni a Momentum választási programját. Ezek után biztos nem rájuk szavaznék. Zárójelben jegyzem meg: Fegyőr is mehetett volna, de ő még ennyire sem képes folyamatosan, és értelmesen beszélni.

Új hozzászólás Aktív témák