Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz BiP #30 üzenetére

    Én is ezt mondom. De ez sose fog megtörténni. Tegyük fel, hogy a Dice bejelentené a BF4-et Linux exkluzívvá. Tudom, hogy extrém vizió Az emberek nem kezdenének átállni, hanem menne a sírás. Plusz ahogy előttem is írták a pénz diktál, ebből a szempontból a Linux nulla. És még rengeteg szempont. Mert lehet, hogy jó a Linux, de egy átlag gamernek átállni nagyon nehéz. Mivel most telepítettem én is életemben elsőre Linuxot- az lett a vége, hogy még a Windows-t is elqrtam és tehettem azt is újra (boot-ot rossz winyóra választottam ki, tudom, balfék vagyok )
    Örülnék nagyon, ha a társadalom elpártolna a Winfos-tól. Szívesen használnám én is, de azt előbb tanulni kell. Egy különálló konzolként amit a Valve is csinál úgy működhet, de nem fogja megváltani a világot. Annyi féle lehetőség van ez mellett így is, hogy csak erölködésnek érzem. Ott a PS, Xbox, PC és még sok "próbálkozás". Szvsz a Valve meg fogja lépni hogy a HL3 Steambox exkluzív lesz (figyeljétek csak meg), és akkor amit az a cég kapni fok...Majd szépen visszahátrálnak és jön a világbéke.
    Szomorú de ez halott ügy.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák