Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz .Oldman. #4 üzenetére

    Pont ezt akartam én is írni! :DDD

    Egyébként viccet félretéve, én azon tűnődtem el a videó nézése közben, hogy a régen kiszivárgott Blizz megjelenési tervezeten feltűnő "Titan" játék lehet, hogy pont egy SC mmo lenne... ezen tűnődve 1:40-nél a videóban ahogy ráviszi a kurzort arra a robotra amit ölnek, ott szövegbuborék, ami jelzi a robot nevét és ez áll rajta: Titan :)
    Egyébként valóban lehet, hogy elő akart állni a blizz egy ilyen mmoval, de hála Istennek, struccpolitikájukkal most jól beszopták: a nép már annyira akar tőlük valami újat, ütőset, hogy már nem bírnak mit kezdeni magukkal. Én személy szerint már egyenesen gyűlölöm a wowot, mert a blizz már nem csinál semmit, a neve kb egyenlő lett a world of warcrafttal és ennyi.

    Kitaláltam egy új fogalmat: PC játék terroristák: mely elégedetlen gamerekből áll, első küldetésük az lenne, hogy a blizz wowszeróit legyalulják, kivégezzék a fejlesztőit és fenyegető üzeneteket hátrahagyni, hogy a dio3-at azonnal fejlesszék be, és a legyalult wowszervergépeket felhasználva, újratelepítve, minél hamarabb adják ki az új dio-t. :)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák