Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    - SW Unleashed az űrhajó befogós rész kivételével elég jó volt, bár valóban nem egy 90%-os game.
    - Ghostbusters megjelenését nagyon elcseszték, ez is segítette a warezt, de meg is érdemlik.
    - Bioshock2 és AC2 késés akkor jogos, ha lesz is valami plusz benne a konzoloshoz képest, másképp nem.
    - AVP erőszakos. Na ez megint marhaság, lévén egy ilyen franchise-ból mégis mit lehetne kihozni? Barbis játékot? Kapja meg a 18-as karikát, a többi a vásárlók felelőssége.
    - Konzol árcsökkentés. No comment, de már 100 rugóból is olyan PC-t raksz össze, hogy ihaj.
    - Need for Speed: Shift & ATI VGA. Valóban nekem sem futott fullmaxon 60 fps-sel, de még mindig jobb, mint a Saboteur, ami még többeknek el sem indul (ATI & Vista/Win7). Nekem megy, hála az "elavult" XP-nek.
    - Resident Evil 5 szerintem tökjó irányítású volt, kivéve az inventory használata, na az kellemetlen perceket okozott néha.
    - Colin McRae: Dirt 2. Szerintem a Shift menüje idétlenebb volt. Ez legalább látványos.

Új hozzászólás Aktív témák