Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz nuke7 #8 üzenetére

    Fogalmazhatnánk úgy is, hogy a választás nélküli megállításnak semmi értelme nincs. Minek? Nyomd meg az "E" gombot, hogy kinyitsd az ajtót. Vazz, de minek? Ha egyszer mást nem csinálhatok, akkor miért nem nyílik ki magától? Ezek az éberségi tesztek annyira fárasztóak szerintem. Pláne amikor eltűnik a felirat, hogy mit kell megnyomni 1 másodperc után és csörög a telefonod, majd felnézel, hogy: "Mi? Mi volt? Már megint miért áll az egész? Mit kell megnyomni?" és nekiállsz ott tunkolni a gombokat, aztán alkarral majd páros lábbal térdelsz rá az egész billre, hogy "húhaanyád, menj már tovább vaze" és akkor kiderül, hogy kilépni se lehet. Á, nagyon szar, de hogy ez mitől játék, meg hogy ebben mi az izgi nem értem.
    Nyomj "E"-t, hogy kijöjj a zuhagy alól. Mér' ha "K"-t nyomok akkor kiköpülöm magam vagy mi? Ja nem, mást nem nyomhatsz, de azé nyomj "E"-t hogy kigyere, mert különben ázol. És ha ázom akkor mi van? Ja semmi, ha bírod villanyszámlával 2 hét múlva is ott ázol és ez a játék, háhht hajrá! Engem valahogy nem fog meg.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák