Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz hallador #48 üzenetére

    Azt, hogy egy ugyanolyan "15" watt fogyasztású gép esetén, egy Intel adott helyzetben 10 órát megy, akkor az AMD-s ellenfele 7,5 - 8,5-et, ugyanaz az Akku, ugyanaz a gyártó stb. Sztem egyértelmű, hogy ha az egyik 15 - 25%-al kevesebb ideig működik, akkor melyik fogyaszt többet?
    — Ezt most nem értem, nézd el nekem. Miért menne az egyik 10 órát és a másik 8,5 órát? Ez honnan jött? Milyen összehasonlításból? Ex-has? Milyen prospektus adatról írsz amúgy? Hol reklámozza a HP a Probookok üzemidejét? Milyen felhasználási körülmények mellett? (Alapkiépítésben mindkettőben egy 45Wh-ás, 3 cellás akksi van, teljes de még 50%-os terhelés mellett se tud egyik se 2,5-3 óránál többet menni, SSD és képernyő is eszik).

    Amúgy ha neked van egy 445 G7 valahol, akkor méricskélhetünk is, pont van egy 440 G7 a konyhaasztalomon. Igen, az Inteles...

    Személyeskedést meg mellőzd kérlek, szorítkozzunk a tényekre. Egyre több megalapozatlannak tűnő kijelentést olvasok tőled, bizonyosan segítesz eloszlatni a kételyeim a fenti kérdéseim megválaszolásával.

Új hozzászólás Aktív témák