Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz paljani #47 üzenetére

    Azt, hogy egy ugyanolyan "15" watt fogyasztású gép esetén, egy Intel adott helyzetben 10 órát megy, akkor az AMD-s ellenfele 7,5 - 8,5-et, ugyanaz az Akku, ugyanaz a gyártó stb. Sztem egyértelmű, hogy ha az egyik 15 - 25%-al kevesebb ideig működik, akkor melyik fogyaszt többet? Az AMD. Igen az AMD sokkal jobban elengedi a gyeplőt, meg nem szabályoz le olyan gyorsan mint az Intel, csak cserébe melegszik, és eszi az akkut akkor is ha nem kellene. Így értem.

    Konkrétan egy HP ProBook 440 G7, és egy 445 G7-ről van szó. AMD 4500u, és Intel 10210u. Persze itt az is benne van, hogy az AMD jóval magasabb alapfrekivel jön.
    A Másik, ami tetszeni szokott, mikor előadják a kollégák, hogy az intel 15 wattos mobil processzor 45 wattot fogyaszt miközben az AMD csak 25-öt igen hát persze....

    Ugye van egy kis ellentmondás aközött, ha egy gép 10 órát megy, a másik 7.5-et, akkor az első ami többet fogyaszt, vagy? Ez csak akkor nem igaz, ha AMD-ről van szó?
    Ja nem prospektus adat elkezdtek most már AMD-s gépeket rendelni, és jönnek vissza az adatok.

    Miután az agyam ezen exceptionnel leállt,

    Majd visszakapcsol...

    Ja bocs én olyan kontextusban kérném, hogy mennyi Ryzenes notebookkal találkoztál, sorold már fel, mert ugyan azt érzem, hogy kijelenteni nagyon megy, de konkrétumokat nem láttam tőled sem...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák