Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    Ez az AC III. ez borzasztó. Nem hittem volna, hogy lehet ennyire buta egy játék, tévedtem.
    A karakter mozgásával semmit nem kell csinálnod, csak nyomod az előre haladást és annyi, magától ugrik, lóg, mászik, kapaszkodik, leesni még véletlenül sem tudsz, mert a játék egyszerűen nem engedi, hogy lepottyanj. Az előre haladáson kívül mindent megold helyetted, ennyi erővel egy darab akadály sem kéne a pályára, csak egy nyílegyenes út. Kb. csak 72-es betűmérettel kipakolt villogó nyilak nincsenek, hogy merre menjél. Szóval kihívás az nincs benne, semmi.

    Addig jutottam benne, hogy az operában kellett felmászni a galériára és kinyírni az öreg fickót, de ez is... jézusom... játékmechanikailag ez egy faék szintjén mozog.
    200 ember ül az operában, és senkit nem zavar, hogy egy hülye mászkál körben a galérián. Bezzeg miután leszúrtam az öreget, 10 másodpercen belül mindenki tudott róla, érdekes, biztos be volt kamerázva a hely...
    Utána meg egyből pánik, sikítozás, őrület.
    - Látott valaki valami gyanúsat?
    - Neeem semmiiiit! Csak egy hülye mászkált körben a galérián, de BIZTOS nem ő volt, hiszen ez teljesen megszokott egy opera előadás alatt!

    Áhh, hagyjuk... kőostoba alkotók, kőostoba játéka. Őszintén nem értem, mit esznek ezen a népek, komolyan nem, ennél butább játék nem sok van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák